До всіх новин

Нарада головних лікарів туб.закладів з інфекційного контролю

30-31 липня 2018 в Києві відбулася нарада головних лікарів обласних протитуберкульозних закладів «Менеджмент в інфекційному контролі», організована ГО «Інфекційний контроль», ЦГЗ МОЗ України за участю БО «100 відсотків життя».

В програмі зустрічі — підготовка, розробка, обговорення:

– Стратегії протитуберкульозної допомоги;

– Аналіз впровадження інфекційного контролю за 2017 рік відповідно наданих паспортів закладів;

– Найкращі світові практики щодо профілактики, виявлення, діагностики та лікування ТБ на рівні первинної медико-санітарної допомоги, які можливо впровадити в Україні;

– Проекту нової редакції «Стандарт з інфекційного контролю за туберкульозом в Україні;

– Практичні рішення впровадження якісних та сучасних заходів з інфекційного контролю;

– Обговорення проблемних питань та рішучих дій з впровадження інфекційного контролю з міжнародними та національними експертами.

«Нам дуже важливо, щоб правила інфекційного контролю дотримувалися в медичних закладах — підкреслює Ірина Агєєва, директор програм і проектів БО «100 відсотків життя». — Інакше ніякі тонни таблеток, закуплені міжнародними донорами, не допоможуть зупинити епідемію туберкульозу в країні»

«Нам вже пора від кількісних показників переходити до якісних», — підкреслює Андрій Александрін, глава ГО «Інфекційній контроль».

«Прийняти програму і виконати її — дві великі різниці, — зазначила Ольга Клименко, голова БО «TBpeopleUkraine». —  НУО є тією рушійною силою, яка допоможе вам проводити супровід і лікування. Скільки лікарів знають, чи зручно пацієнтам ходити в ДОТ-кабінет? Ваше завдання — вилікувати туберкульоз, а наше завдання — щоб пацієнт не випав з соціального життя».

Серед спікерів зустрічі були Віктор Ляшко, перший заступник Генерального директора ЦГЗ МОЗ України, Ігор Кузін, заступник Генерального директора ЦГЗ МОЗ України та інші експерти.

Захід проводився в рамках проекту Глобального Фонду «Прискорення заходів з подолання епідемії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в України». З питань інфекційного контролям пройде 5 тренінгів до кінця року, організованих центром Громадського здоров’я та БО «Інфекційний контроль».

2018 Слайди до виступу готові 171028 Reprocessing Aleksandrin 31.07.2018 Aleksndrin 30.07.2018 MOZ_Belotsky_pptx Бадіков_ЛПЛ_Туберкульоз Вміти бачити людину ІК 31.07.2018 Одеса ІК_тренінг_Київ_30.07.18 Київ (30-31.07.18) Рак Презентація – Кузин Презентація нарада по ІК ТБ Сеть _Агеєва_30.07.2018 Сояк 30.07.18 ІК

 

 

  • 2205
  • 0
Поділитись