До всіх новин

Головні лікарі з 23 регіонів пройшли тренінг з доступу до лікування

 

Фахівці СНІД-центрів з 23-х регіонів України та регіональні представники Мережі прослухали тренінг “Забезпечення якісного та доступного за ціною лікування від ВІЛ та гепатиту в Україні”, організованому Мережею 18-19 вересня 2017 в Києві.

Під час тренінгу розглядалися питання виробництва і контролю якості медикаментів від ВІЛ і гепатиту С, менеджмент побічних ефектів і переходу на нові схеми лікування ВІЛ, а також сучасні механізми і міжнародний досвід доступу до лікування.

“Україна прийняла концепцію 90/90/90, та  без цього інструменту ми не зупинимо епідемію в нашій країні,— підкреслює Сергій Дмитрієв, директор з політики та адвокації Мережі ЛЖВ. — Це позиція країни і її зобов’язання перед Глобальним Фондом, USAID, міжнародними донорами, але в першу чергу, перед усіма ВІЛ-позитивними пацієнтами України. Щоб зупинити епідемію, ми маємо всіма способами розширювати доступ до лікування”.

Тренерами стали Алекс Шнайдер, вчений-біохімік, експерт  з  громадської  охороні здоров’я; представники Мережі Сергій Кондратюк, експерт з доступу до лікування та Олександра Волгіна, радник Мережі з міжнародних відносин, член делегації від спільнот в UNITAID; Лариса Гетьман, заступник гендиректора центру громадського здоров’я; Оксана Кащінцева, консультант по патентному праву.

 

 

  • 1359
  • 0
Поділитись