До всіх новин

Співпраця Мережі з пенітенціарною системою України

На початку липня 2017 року провідний спеціаліст з впровадження програм у пенітенціарній системі Мережі ЛЖВ Олександр Гатіятуллін відвідав Донецький регіон, з метою налагодження комунікації та взаємодії між Південно-східним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань та органів пробації та Департаментом  охорони здоров’я Донецької ОДА.

Під час візиту відбулось ряд робочих зустрічей, а саме з головним лікарем Донецького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Масловою Л. В. (місто Слов’янськ), з Заступником директора Департаменту охорони здоров’я  Колесником В.В., та з головним фтизіатром Краматорського міського  протитуберкульозного диспансеру Клименко Н.П.

Олександр Гатіятуллін взяв участь у засіданні регіональної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Донецькій ОДА. Саме одним з питань порядку денного засідання було забезпечення координації дій та міжсекторальної взаємодії між пенітенціарними та загально-лікувальними закладами Донецької області.

В ході робочої наради були визначені кроки щодо налагодження взаємодії, а саме підготовка спільного наказу, щодо надання медичної допомоги засудженими та особам, взятим під варту, логістичні маршрути лабораторної діагностики ВІЛ-позитивних пацієнтів та закріплення лікарів-інфекціоністів сайтів АРТ, комунальних закладів, для надання консультативної допомоги та призначення антиретровірусної терапії ув’язненим.

 

 

  • 1429
  • 0
Поділитись