До всіх новин

Збірка успішних історій «Він. Вона і ВІЛ»

Партнер БО “100% Життя” у Кіровоградському регіоні, благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький»,  випустили  збірку успішних історій про людей з ВІЛ-позитивним статусом «Він. Вона і ВІЛ». 

 

Збірку випущено в рамках проєкту USAID HealthLink: «Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ» і соціальні працівники проєкту продуктивно  використовують її у своїй роботі.  

Колеги підкреслюють, що написані історії допомогли багатьом людям з ВІЛ-позитивним статусом повірити у власні сили. 

“До мене під соціальний супровід потрапив клієнт Денис, який був у шокованому стані, коли почув про ВІЛ-позитивний статус. Під час першого консультування я намагався до нього знаходити підхід, пояснював, що з ВІЛ можна жити, що потрібно приймати АРТ-терапію. Проте він слухав і нічого не відповідав… Тоді я залишив йому збірку «Він. Вона і ВІЛ», де є історії таких людей, як і мій 45-річний клієнт. Денис мені перетелефонував через день, коли прочитав книгу. Тоді соціальний супровід став ефективнішим і продуктивнішим. Зараз Денис приймає АРТ-терапію і тепер своїм прикладом може надихати інших на лікування та безпечне життя з ВІЛ”, – розповідає соціальний працівник Роман Кузьменко. 

Наразі збірка доступна для всіх партнерів та надавачів послуг у сфері профілактики та супроводу ВІЛ-інфекції.  

“Збірка «Він. Вона і ВІЛ» є підтвердженням того, що це дієвий інструмент у соціальному супроводі клієнтів з ВІЛ-позитивним статусом. Ми хочемо поділитися досвідом, щоб ця збірка стала практичною і корисною для соціальних працівників в інших регіонах”, — розповідає Вікторія Семененко авторка збірки та PR-менеджер БО «100 відсотків життя. Кропивницький». 

Електронна версія збірки доступна за посиланням 

 

Замовити друковану версію збірки можна,  написавши на сторінку БО «100 відсотків життя. Кропивницький» у Facebook 

  • 1487
  • 1
Поділитись