До всіх новин

Скандальний львівський забудовник намагається вигнати переселенців із шелтеру

Вже сьогодні на вулиці можуть опинитися понад 100 мешканців шелтеру “100 Життя” — це люди, домівки яких зруйновані, пошкоджені або перебувають на окупованих територіях.

Незважаючи на те, що строк оренди шелтеру закінчується за місяць, власник приміщення відключив світло, обмежив доступ людей до частини приміщень, перешкоджаючи роботі прихистку та виганяючи людей на вулицю.

Шелтер “100% Життя” був відкритий у Львові з перших днів повномасштабного вторгнення благодійною організацією «100% Життя м.Львів». За два роки він став справжнім порятунком для двох тисяч людей та був другим домом для багатьох із них. В шелтері надавалося не просто місце для сну, а триразове харчування, гуманітарна допомога, одяг, засоби гігієни, медична, психологічна та юридична підтримка для кожного мешканця.

Наразі власник приміщення, скандально відома компанія-забудовник Ірокс, яка знаходиться під керівництвом Ігоря Микичака, обмежує доступ мешканців до частини приміщення, вимкнув електрику та робить психологічний тиск на мешканців прихистку. Люди, які живуть в шелтері, належать до уразливих груп та вже були насильно вигнані із власних будинків, через військові дії, тож зараз вони піддаються повторному стресу та ретравматизації через жадібність та примхи володаря приміщення.

Просимо ЗМІ звернути увагу на цю ситуацію та допомогти із розголосом неправомірних дій компанії Ірокс та персонально Ігоря Микичака!

Контакт для преси: Діана +380959406459

Довідка: 

Благодійна організація  “100% Життя. м Львів” – представництво БО “100% Життя”, найбільшої пацієнтської організації в Україні, яка займається благодійними проєктами по всій країні та захищає права пацієнтів та незахищених верств населення за підтримки міжнародних донорів. З початку повномасштабного вторгнення була відкрита мережа шелтерів по всій країні, які надали прихисток тисячам українців, постраждалих від воєнних дій. 

  • 875
  • 2
Поділитись