До всіх новин

ПОДАРУЙ СВЯТО ДІТЯМ

Напередодні Нового року найважливішим мріям належить збуватися. БО “100 відсотків життя. Київський регіон” запустили благодійну акцію по збору коштів на подарунки маленьким пацієнтам до Нового року.

Ювелірний дім SOVA підтримує ініціативу Київського відділення БО «100%Життя» – «Подаруй свято дітям», аби 225 дітлахів, які живуть з ВІЛ та/або лікують туберкульоз отримали свої подарунки до свят.

“Ми підтримуємо місію БО «100%Життя» ще з 2019 року, коли була презентована перша колаборація SOVA, Івана Фролова та БО “100% Життя” – For Love. За період співпраці було закуплено 3525 швидких тест-систем, що дозволяють вчасно діагностувати ВІЛ. Наша колаборація та підтримка фонду продовжується й досі. Звичайно ж, ми просто не могли не долучитися до ініціативи БО «100%Життя» , які цього року збирають кошти на подарунки для дітлахів”, – говорить Анна Коваль, директорка з маркетингу та продажів SOVA.

Збір коштів відбувається для 225 дітлахів, які перебувають на диспансерних обліках в Київському міському центрі боротьби і профілактики зі СНІДом та Протитуберкульозних лікарнях/фтізіатричних центрах.

Це діти, які вже народились з ВІЛ-статусом та змушені пожиттєво приймати препарати антиретровірусної терапії (ліки, що пригнічують вірус в організмі не даючи йому можливості вражати імунну систему та приймаються щоденно). А також малі пацієнти, які лікують туберкульоз і вимушені приймати ліки у великій кількості. А лікування при цьому триваю від 6 до 24 місяців.

“Ми щасливі, що маємо такого надійного партнера, як ювелірний дім SOVA , який розділяє наші цінності і допомагає дбати про здоров’я пацієнтів та водночас робить наш світ естетичнішим і прекраснішим. Наше багаторічне партнерство — це приклад соціальної відповідальності бізнесу, який можна виміряти реальною допомогою реальним людям. Ми вдячні, що цього разу ми зможемо подарувати трішки радості маленьким пацієнтам”, — говорить виконавча директорка БО “100% Життя” Анастасія Дєєва.

 

Долучитись до акції може кожен бажаючий. Як допомогти?

• перерахувати кошти (будь-яку суму за бажанням) на благодійний рахунок організації для подальшої закупівлі подарунків;
• самостійно закупити подарунки та привезти їх до офісу БО “100 відсотків життя. Київський регіон” 

 

Віримо, що завдяки спільним зусиллям нам вдасться подарувати новорічний настрій дітлахам!
Детальніше про ініціативу тут.

  • 881
  • 0
Поділитись