До всіх новин

Підтримка освітніх процесів в Україні у воєнний час 

14 грудня о 16:00, УКРІНФОРМ, круглий стіл на тему: «Співпраця українських організацій з міжнародними партнерами у сфері освіти у воєнний час» 

 

Як відбувається навчальний процес в регіонах близьких до лінії бойових дій? Як долучитись до програм надолуження знань серед школярів та програм ментальної підтримки для школярів та вчителів? Міжнародний досвід, який може бути реалізовано в Україні — про це говоритимуть спікери під час події. 

  

Де: УКРІНФОРМ, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16 

Організатор: УКРІНФОРМ, БО «100% Життя», ГО «Українська Посмішка» за підтримки Інституту модернізації змісту освіти України. 

 

Учасники: 

  • Ольга Будник — Радниця – уповноважена Президента України з питань Фонду Президента з підтримки освіти, науки та спорту 
  • Дебора Куазо (Deborah Quazzo) — Керуюча партнерка найбільшого венчурного фонду GSV, який займається інноваціями в освіті по всьому світу 
  • Маурин Дюнн (Dr. Maureen Dunne ) — Радник та партнер LEGO Foundation 
  • Євген Баженков — Директор Інституту модернізації змісту освіти України 
  • Дмитро Шерембей — Голова БО “100% Життя”, найбільшої пацієнтської організації в Україні 
  • Іван Степурін – Президент ГО «Українська Посмішка», яка впроваджує цифрові рішення для надолуження відставання у навчанні серед школярів. 
  • Ніна Домбровська – Співзасновниця ГО «Українська Посмішка» 
  • Наталія Тетруєва – Фаундерка стартапу з освітніх технологій eKidz.eu 
  • Представники МОН України, донорських структур, громадських організацій, керівники місцевих органів влади та інститутів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, працівники освіти. 

Модераторка: 

  • Марія Гостін – Директорка Ірпінського ліцею інноваційних технологій 

  

Коротко: 5,3 мільйона дітей та вчителів дошкільного та середнього шкільного віку в Україні зазнали негативного впливу війни, з них 4,8 мільйона дітей потребують негайної освітньої підтримки. Уряду України, Міністерству освіти і науки, місцевим органам управління освітою разом з партнерами вдалося зберегти систему освіти, завдяки чому значно більше дітей змогли повернутися до очного навчання у 2023/2024 навчальному році, а на територіях, де безпекова ситуація унеможливила оффлайн-навчання, було організовано онлайн та змішане навчання. Проте, значні освітні потреби залишаються, і для їх задоволення потрібна допомога кожного з нас та міжнародних партнерів. 

Як партнерство з іноземними донорами може підтримати програму розвитку в галузі освіти? Чого очікують міжнародні донори від співпраці з національними партнерами? Як технології можуть подолати розрив в освіті? — відкрита дискусія про те, як побудувати ефективні партнерства та підтримати найбільш вразливих учнів в Україні у 2024 році. 

Формат заходу – офлайн, онлайн. 

Прохання до журналістів прибувати за півгодини до заходу. 

 

Акредитація представників ЗМІ:  oschyrba31@gmail.com 

 

Акредитація триватиме до 14:00, 14 грудня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву ЗМІ. 

 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV 

 

Довідково: 

ГО “Українська посмішка” у партнерстві з “100% Життя” та Міністерством освіти і науки за підтримки Гуманітарного Фонду для України реалізує один з найвпливовіших освітніх проєктів в Україні «Надання цифрових інструментів для подолання відставання у навчанні, соціального-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров’я для найбільш вразливих 35 000 дітей у сільській місцевості». 

БО “100% Життя” є найбільшою пацієнтською організацією в Україні, яка працює у сфері громадського здоров’я понад 20 років, реалізує національні проєкти гуманітарної допомоги за підтримки міжнародних донорів. Місія фонду — боротися за життя. Щорічно понад 350 тисяч пацієнтів отримують допомогу організації.  

«Українська Посмішка» — це громадська організація, що прагне підтримувати майбутнє вільної України, надаючи наступному поколінню доступ до освіти, добробуту та охорони здоров’я. Місія організації полягає в тому, щоб кожна дитина в Україні мала доступ до якісної освіти, охорони здоров’я та добробуту, які є основою для кращого майбутнього. 

 

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.   

 

  • 946
  • 0
Поділитись