До всіх новин

Відкритий конкурс на виконання складової частини проекту HealthLink «Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)»

БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує відкритий конкурс проектів серед організацій, що працюють в 11 областях України: (Донецька (підконтрольні території), Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська, Херсонська, Київська (та м. Київ), Запорізька, Черкаська, Полтавська, Чернігівська, Кіровоградська) на виконання складової частини проекту «Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

 

Загальною метою проекту HealthLink є покращення доступу ЛЖВ та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ. Проект передбачає вдосконалення надання послуг на рівні як закладів охорони здоров’я, так і спільнот, а також цільового маркетингу найважливіших послуг та їх постачальників. В рамках проекту основні виконавці Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» у співпраці з місцевими громадськими організаціями, закладами громадського здоров’я та надавачами супутніх послуг.

Конкурс оголошується за наступними модулями:

Модуль 1.  Розвиток ефективних моделей та підходів виявлення пацієнтів з ВІЛ та залучення їх до лікування

Модуль 2. Відновлення лікування та формування прихильності

Модуль 3. Забезпечення видачі доконтактної профілактики для цільових груп проєкту та надання послуг ПТВ для чоловіків, що мають чекс з чоловіками

 

Організація-виконавець може подаватись на окремий модуль або на декілька модулів, якщо географія проєкту відповідає географії діяльності організації.

 

Термін реалізації проєктів

01.10.2020 – 30.09.2021 р. (12 місяців).

 

Увага! Подача Заявки здійснюється через мережу Інтернет за допомогою відповідного веб-інтерфейсу на сайті до 12:00 31.08.2020 року.

 

HealthLink_TOR_Y4_Final

Додаток 1_Форма заявки

Додаток 2 Бюджет проєкту

Додаток 3.1_Таблиця індикаторів

Додаток 3.2_Регіональні квоти за напрямками

Додаток 4.1_Таблиця закладів проєкту

Додаток 4.2_Надання ПТВ в ЗОЗ України

Додаток 5_Таблиця графіку навчань

Додаток 6.1_Таблиця комунікаційних активностей

Додаток 6.2_Приклади активностей для комунікаційного плану

Інструкція_щодо складання бюджету

  • 388
  • 0
Поділитись