До всіх новин

Мережа провела семінар для закладів із профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу

7-8 грудня 2017 року у тренінговому центрі Мережі відбувся семінар «Забезпечення якості лікарських засобів та медичних виробів при прийманні та складському зберіганні».

Тренінг організовано в рамках проекту програм Глобального фонду (ГФ) для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

Участь у заході взяли представники обласних (регіональних) закладів та установ із профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, які відповідають за приймання та зберігання лікарських засобів та медичних виробів, що постачаються Мережею; представники Центру громадського здоров’я та відділу закупівель Мережі. Метою проведення  тренінгу було ознайомлення учасників із актуальними питаннями щодо обігу лікарських засобів та медичних виробів та надання систематизованої інформації щодо сучасних вимог належних практик GхP.

Учасники тренінгу, заслухавши доповіді тренерів, виконували практичні вправи, обмінювались думками і жваво обговорювали актуальні питання щодо забезпечення якості лікарських засобів та медичних виробів, ставили запитання і переймали досвід колег. Завершенням тренінгу було тестування, яке успішно пройшли всі його учасники.

Маємо надію, що отримані під час тренінгу знання, досвід та налагоджені зв’язки з колегами, будуть надзвичайно корисними для процесу забезпечення якості лікарських засобів та медичних виробів під час їх обігу. А набутий досвід буде використано на благо ВІЛ – інфікованих пацієнтів, які будуть завжди отримувати якісну продукцію для проведення тестування та лікування, що прискорить подолання епідемії ВІЛ інфекції в Україні.

 

  • 2005
  • 0
Поділитись