До всіх новин

МЕРЕЖА ЛЖВ ВИГРАЛА СУД

 

МЕРЕЖА ЛЖВ ВИГРАЛА СУД

3 лютого Апеляційний суд міста Києва визнав необґрунтованою спробу блокування діяльності «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» з боку колишнього керівника Володимира Жовтяка. Організація продовжує успішно виконувати свою місію у боротьбі проти ВІЛ/СНІДу в Україні.

Нагадаємо, колишній Голова Координаційної Ради Володимир Жовтяк намагається заблокувати діяльність Мережі ЛЖВ, зокрема, заморозити всі рахунки організації та реципієнтів, а також документообіг. З цією метою він використовує підробку документів, неправдиву інформацію, безпідставні звинувачення, щоб дискредитувати Мережу та її міжнародних партнерів.

«Ми продовжуємо боротися за людей, які стоять за нашою організацією і життя яких залежить від її послуг та допомоги. У цьому – запорука нашого успіху. І ми нікому не дозволимо нашкодити ВІЛ-позитивним людям в Україні, дискредитувати Мережу та міжнародних партнерів. Тому ми маємо абсолютну підтримку міжнародних організацій, які беруть участь у програмах боротьби проти ВІЛ», – наголосив Голова Координаційної Ради Мережі ЛЖВ Дмитро Шерембей.

Наростаюча узурпація влади, нездатність прийняття управлінських рішень та самоусунення від стратегічного керівництва є основними характеристиками поведінки Володимира Жовтяка, які вплинули на результати виборів у жовтні 2015 року. Їх легітимність було підтверджено незалежною комісією, яка була створена на його вимогу та складалася із представників PwC (місцевого агента Глобального фонду), Комісії з нагляду Національної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, Агентства США з міжнародного розвитку, Адвокатського об’єднання «Juscutum» та Аудиторської компанії Deloitte. Мережа ЛЖВ виконала усі свої зобов’язання та продемонструвала безпрецедентний прозорий механізм оцінки результатів виборів.

Мережа ЛЖВ працює у штатному режимі і готова захищати свою репутацію у судовому порядку, оскільки поширення міфів та неправдивих даних завдає невиправної шкоди іміджу організації та усьому громадянському суспільству в Україні.

 

  • 2080
  • 1
Поділитись