До всіх новин

Лікарні в найбільш уражених війною регіонах продовжують отримувати ліки за підтримки Японії

Ще 12 лікарень Харківської, Чернігівської, Дніпропетровської, Полтавської, Миколаївської областей отримали нову поставку препаратів за підтримки неурядової організації Peace Winds Japan (PW) на суму 165,5 тис доларів. Це ліки широкого вжитку різних груп та форм серед яких препарати для лікування серцево-судинних, неврологічних, хірургічних, шлунково-кишкових, інфекційних та інших захворювань 

 

“100% Життя” до кінця червня завершує розвезення препаратів у лікарні в рамках першого циклу поставок у 2023 році. 

До кінця жовтня ще 11 лікарень в інших п’яти регіонах отримають ліки різного спектру дії згідно потреб. Постачання препаратів відбувається у тісній співпраці із регіональними Департаментами охорони здоров’я України. 

“Ми вдячні партнерам з Японії за те, що другий рік вони допомагають українським лікарням у найбільш постраждалих регіонах, поповнювати запаси ліків, які в умовах воєнного часу та збільшених потоках пацієнтів, затребуванні у більших обсягах. Ми продовжуємо розширювати географію покриття проєктом і більше того, плануємо також постачання медичного обладнання у найближчі місяці”, — коментує Дмитро Шерембей, голова БО “100% Життя”.

Постачання препаратів в українські лікарні відбувається  за підтримки проєкту “Медична та освітня підтримка регіонів України з гуманітарною кризою”. 

Проєкт реалізовує “100% Життя” в рамках Меморандуму про співпрацю із неурядовою організацією Peace Winds Japan та у партнерстві із Japan Platform. 

Неурядова організація Peace Winds Japan займається підтримкою людей, які перебувають у скрутному становищі у зоні бойових дій. Організація працює у 33 регіонах світу, які стикнулись із воєнними діями і збройними конфліктами. PW бере участь у наданні екстреної гуманітарної допомоги, реконструкції та розвитку по всьому світу.

 

  • 630
  • 0
Поділитись