До всіх новин

100% Життя розпочала проєкт для 35 000 дітей у сільській місцевості

 

У партнерстві з ГО “Українська Посмішка” та за підтримки Гуманітарного фонду для України, ми розпочинаємо проєкт «Надання цифрових інструментів для подолання відставання у навчанні, соціального-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров’я для найбільш вразливих

35 000 дітей у сільській місцевості».  

 

Повномасштабна війна в Україні триває, спричиняючи більше викликів для країни і для цивільного населення. Мета проєкту допомогти надолужити знання та продовжити навчання молодшим школярам з української мови, сприяючи розвитку мовлення, читання, грамотності та соціально-емоційного навчання (СЕН). Цей проєкт охоплює напрямок освіти та здоров’я. 

 

В проєкті буде забезпечений рівний доступ до навчальних матеріалів та цифрових інструментів навчання та проведення раннього скринінгу психічного здоров’я та психосоціальної підтримки для найбільш уразливих  дітей у сільських громадах Харківської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та південної частини Дніпропетровської областей.  

 

“Освіта і здоров’я йдуть рука в руку: щоб навчатись треба мати внутрішній ресурс. В умовах війни (також згадаймо , що до цього були два роки пандемії) є критично важливим інтегрувати підходи психічного здоров’я в навчальний процес. Жодні діти світу не мають переживати те, що сьогодні переживають українські діти. Ми більше двадцяти років боремось за життя і здоров’я пацієнтів. Цей проєкт  на перетині освіти і здоров’я про те, що сьогодні не існує жодного процесу в країні, який був би поза межами впливу на здоров’я. Ми маємо задіяти всі можливі ресурси, аби інвестувати у підтримку наших дітей сьогодні і завтра”, — говорить Дмитро Шерембей, голова БО “100% Життя”.  

 

У сільських школах Харківської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та південної частини Дніпропетровської областей будуть встановлені 100 мобільних класів, обладнаних 1 000 учнівськими ноутбуками-трансформерами, професійними пристроями для вчителів, наборами аксесуарів для дітей з обмеженими можливостями, зарядними станціями з з WiFi/LTE-роутером. Освітні продукти, україномовний підручник розроблені і надані компанією eKіdz.eu. 

 

 

Активності проєкту передбачають тренінги для 11 000 вчителів та вчительок, що включатимуть навчання з використання цифрового підручника для надолуження знань і соціально-емоційного розвитку учнів, навчання з базових педагогічних навичок щодо кризового реагування в сфері психічного здоров’я, розробка алгоритмів перенаправлення учнів для отримання спеціалізованих медичних послуг з психічного здоров’я в разі потреби. 

Серія тренінгів з навчання вчителів вже розпочата. 

 

Слідкувати за новинами проєкту тут 

 

БО “100% Життя”  є найбільшою пацієнтською організацією в Україні, яка працює у сфері громадського здоров’я понад 20 років, реалізує національні проекти гуманітарної допомоги за підтримки міжнародних донорів. Місія фонду — боротися за життя. Щорічно понад 250 тисяч пацієнтів отримують допомогу організації. 

 

ГО “Українська Посмішка” — громадська організація, що прагне підтримувати майбутнє вільної України, надаючи наступному поколінню доступ до освіти, добробуту та охорони здоров’я. Місія організації полягає в тому, щоб кожна дитина в Україні мала доступ до якісної освіти, охорони здоров’я та добробуту, які є основою для кращого майбутнього. 

  • 535
  • 0
Поділитись