До всіх новин

На Чернігівщині на базі медичних закладів відразу двох громад запрацювали сучасні кол-центри 

Для мешканців Ніжинської та Бахмацької міських громад Чернігівської області покращено доступ до медичних послуг — реєстратури старого типу перетворилися на сучасні приймальні та кол-центри.  

За фінансової підтримки уряду Німеччини на базі двох медичних закладів запрацювали кол-центри з навченим персоналом та відділом сервісу й комунікації. Відтепер понад 80 тисяч мешканців громад отримали дієвий і зручний алгоритм взаємодії зі своїми медичними установами. 

За даними статистики, 70-95% пацієнтів користуються саме віддаленим записом на прийом. Запуск кол-центрів на базі Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького та Бахмацького міського центру первинної медико-санітарної допомоги — це новий рівень обслуговування пацієнтів, який значно прискорює доступ до всіх медпослуг, а відтак — й одужання. Кол-центри працюють за принципом «Дзвінок до нас — перший крок до здоров’я пацієнта». 

 

«Відкриття кол-центру є чудовою новиною, адже завдяки сервісу люди отримують доступ до необхідної медичної допомоги швидше та простіше. Ми завжди дбаємо про здоров’я мешканців нашої громади», – наголошує генеральна директорка Ніжинської ЦМЛ Ольга Швець.

 

«То є радісна подія для нашого центру, адже покращиться сервіс та комунікація між пацієнтом та лікарем. Створені умови для доступності та оперативності  медичних послуг на первинному рівні, що в свою чергу збільшить рівень задоволеності пацієнтів обслуговуванням у закладі.  Наша команда завжди готова допомогти», додає Вікторія Петройтіс, генеральна директорка Бахмацького МЦПМСД. 

 

Окрема увага приділяється навчанню персоналу кол-центрів. Серед головних завдань — сприяння підвищенню загальної обізнаності пацієнтів щодо отримання медичних послуг за Програмою медичних гарантій, що регулярно розширюється. 

«Ще два кол-центри ми спільно з громадами запускаємо для пацієнтів на північному сході України. Цей проєкт за підтримки уряду Німеччини — крок назустріч пацієнтоорієнтованій моделі надання сервісів. Я радий, що ми маємо можливість, навіть в умовах війни, покращувати сервіси та інституціональну спроможність лікарень», — наголошує Дмитро Шерембей, голова найбільшої пацієнтської організації — БО «100% Життя», партнерів проєкту GIZ «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions».  

  

Офіційне відкриття кол-центрів є фінальним етапом робіт проєкту GIZ Ukraine «Спеціальна програма підтримки України/ EU4ResilientRegions» по відновленню інфраструктури, а також покращенню сервісів та комунікації в медичних закладах. В рамках проєкту для лікарень Ніжинської та Бахмацької міських громад Чернігівської області було розроблено та впроваджено комплекс будівельних рішень: від заміни покрівлі, перепланування поверхів, забезпечення безбар’єрного доступу, ремонту приміщень до облаштування різних функціональних зон. Набір рішень врахував потреби конкретного медзакладу. Також коштом уряду Німеччини в лікарні двох громад Чернігівщини були поставлені медичні меблі, лабораторне та реабілітаційне обладнання, триває монтаж мережевих сонячних станцій.

 «За дорученням уряду Німеччини GIZ комплексно допомагає розвивати медичні послуги в громадах: включно з реновацією медичних закладів, закупівлею медичного та немедичного обладнання, навчанням персоналу. Ніжинська та Бахмацька громади потребували підтримки у відновленні інфраструктури, та, зокрема, запровадження сучасних, цифрових рішень з удосконалення сервісу й комунікації», — прокоментувала Юлія Грубер, директорка проєкту GIZ «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions». 

 

 

Також коштом уряду Німеччини в лікарні двох громад Чернігівщини були поставлені медичні меблі, лабораторне та реабілітаційне обладнання, триває монтаж мережевих сонячних станцій.

ДОВІДКОВО

Контактні дані кол-центрів та вся оновлена інформація — вже у відкритому доступі!

Для мешканців Ніжинської громади: 

099-510-111-6, 098-510-111-6.

Для мешканців Бахмацької громади: 

093-400-5-800, 068-400-5-800.

 

Звернувшись до кол-центру, можна вирішити багато питань:  

— дізнатися графік роботи всіх лікарів закладу;  

— отримати інформацію про онлайн-запис до вузького спеціаліста;  

— інформацію про те, де й в який час можна здати аналізи та якнайшвидше пройти всі необхідні обстеження;  

— інформацію для пацієнта про підготовку перед проходженням УЗД, фібро- й гастроскопії;  

— інформацію про безплатні послуги та ліки за програмою медичних гарантій;  

— перелік документів для отримання довідок;  

— адреси й номери телефонів поліклініки та відділень;  

— інформацію щодо наявності вакцини;  

— інформацію про взаємозамінних лікарів;  

— будь-який дзвінок, навіть «Мені просто запитати», не залишиться поза увагою.   

 

Офіційне відкриття кол-центрів є фінальним етапом робіт проєкту GIZ Ukraine «Спеціальна програма підтримки України/ EU4ResilientRegions» по відновленню інфраструктури, а також покращенню сервісів та комунікації в медичних закладах. 

 

Пакет будівельних рішень для КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені М. Галицького» включив в себе: перепланування першого поверху будівлі лікарні, зони рецепції та очікування; ремонт приміщення реєстратури; забезпечення безбар’єрного доступу до всіх послуг на першому поверсі закладу; облаштування санвузла для маломобільних груп населення; облаштування кол-центру. Також коштом уряду Німеччини лікарні було поставлено лабораторне обладнання, триває монтаж мережевої сонячної станції. 

 

Пакет будівельних рішень для КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» включив в себе: заміну покрівлі над усією будівлею з утепленням горища; перепланування частини першого поверху будівлі лікарні; облаштування дитячого санвузла, маніпуляційного кабінету, кол-центру. Також коштом уряду Німеччини лікарні були поставлені медичні меблі, лабораторне обладнання, реабілітаційне обладнання, триває монтаж мережевої сонячної станції.  

 

Кол-центри створюються у 12 лікарнях Чернігівської, Одеської, Сумської та Дніпропетровській областях. Зміни впроваджуються у межах проекту «Вдосконалення системи обслуговування та комунікаційної стратегії медичних закладів у п’яти областях України» в партнерстві між БО «100% Життя» і Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини в  рамках проекту GIZ «Спеціальна програма підтримки України /EU4ResilientRegions».

  • 457
  • 0
Поділитись