До всіх новин

2,5 млрд грн — залучено 100% Життя з початку повномасштабного вторгнення

Після початку повномасштабної війни, 100% Життя передала як гуманітарну та благодійну допомогу для пацієнтів, медичних закладів, держаних та неурядових організацій, товари на суму майже 2,5 млрд грн.  

Після 24 лютого 2022 року, організація не зупинила жодного з  проектів, натомість портфоліо діяльності розширилось іншими гуманітарними напрямками. Зокрема розбудовою мережі шелтерів для ВПО, програмами підтримки у партнерстві з Всесвітньою Продовольчою Програмою, Фондом Народонаселення ООН, Гуманітарним фондом для України, Peace Winds Japan та іншими. 

 

Вперше 100% Життя  запустила окремий проєкт по збору прямих донатів по всьому світу network.org.ua/donate-ua/ На ці додаткові кошти здійснюється допомога постраждалим від окупації, військових дій, ураженим групам, медикам, госпіталям, ЗСУ та іншим.  

 

 

“Від імені найбільшої пацієнтської організації , від імені тих, чия місія також захищати і боротись за життя, я кажу “дякую”  кожному українцю і українці, які боронять наші життя, нашу країну, наше майбутнє. Ми вдячні всім нашим партнерам, які поруч з нами у цій боротьбі, які є тією опорою і плечем, що допомагає нам рухатись вперед”, — Дмитро Шерембей, голова БО “100% Життя” 

 

Згідно останнього рейтингу Асоціації благодійників України, 100% Життя увійшла у топ-5 публічних транспарентних благочинних організацій за обсягом інвестованих коштів у 2022. 

  • 722
  • 0
Поділитись