До всіх новин

“100% Життя” обладнала медичний центр на КПВВ “Новотроїцьке”

16 грудня на КПВВ Новотроїцьке відкрито сервісний хаб, де функціонує медичний кабінет та кімната матері та дитини, обладнані «100% Життя»Це вже другий КПВВ, на якому доступні медичні послуги для громадян України, які перетинають лінію розмежування.  

Меморандум про партнерство з Міністерством реінтеграції ми підписали у вересні, і вже до середини грудня відкрито два сучасних сервісних хаби на лінії розмежування. Це демонстрація ефективності, коли є мотивована команда людей, які розуміють для чого і для кого вони працюють. Ми вдячні Міністерству, що в рекордні терміни маємо змогу допомогти запустити медичні сервіси для українських пацієнтів, які  не мали доступу до якісних послуг. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам — ЮСЕЙД та Глобальному Фонду, за гнучкість і можливість швидко втілювати нові рішення в рамках наших проектів” , — говорить Дмитро Шерембей, голова БО “100% Життя”

Відтепер громадянам на пункті пропуску доступна первинна медична допомога, тестування на ВІЛ та гепатити, скринінг на туберкульоз. Прямо на КПВВ є змога укласти декларацію із сімейним лікарем та отримати призначення згідно програмі медичних гарантій.  Медичний центр та кімната матері та дитини на КПВВ Новотроїцьке обладнані за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, в рамках проекту HealthLink. 

У вересні 2020 БО “100% Життя” та Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво. 

Вже через два місяці — 6 листопада 2020 року — на новому КПВВ «Щастя» було відкрито сервісний хаб, де розпочав роботу медичний кабінет та кімната матері та дитини, обладнані «100% Життя». З 16 грудня медичні послуги стали доступні на КПВВ “Новотроїцьке”  

“100% Життя” надає допомогу в рамках проектів міжнародної підтримки. Медичний центр на КПВВ Щастя було обладнано за сприяння Глобального Фонду, КПВВ “Новотроїцьке” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (ЮСЕЙД). 

 

  • 1892
  • 0
Поділитись