До всіх новин

«100% Життя» покращує аналітику медичних данних

29 травня експерти БО «100% Життя»  у партнерстві з Центром громадського здоров’я провели семінар з оцінки якості даних для регіональних координаторів системи МІС ВІЛ.  Головна мета заходу – забезпечити якість медичних даних для подальшого покращення процесів функціонування медичних інформаційних систем, в тому числі повноцінного електронного документообігу.

Під час семінару учасники ознайомилися з загальними процесами зберігання, обробки та оцінки якості данних, також отримали змогу дослідити іноземний досвід та представити власні результати оцінки якості даних та можливості їх подальшої інтеграціх у МІС.  Технічну підтримку у проведенні семінару надавав експерт Каліфорнійського університету у Сан-Франциско Нейтан Сміт.

«Оцінка якості даних – не лише спосіб впевнитися в тому, що дані наших медичних систем є дійсно достовірними. У випадку МІС ВІЛ – це також надійний інструмент прийняття рішень, від якого залежать якість лікування, планування державних коштів та, в решті-решт, зупинка епідемії ВІЛ в Україні. Надзвичайно важливо, що цю роботу ми проводимо за участі наших міжнародних колег, що представляють провідний наукових центр з питань громадського здоров’я», – зазначає Оксана Киричок, керівник керівник аналітичного відділу БО «100% Життя».

Семінар відбувся в рамках візиту технічної допомоги з оцінки якості данних, шо проходить в рамках реалізації проекту АССESS Pro.

Проект ACCESS Pro: «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через сучасні інформаційні системи та кращий зв’язок з послугами» реалізується БО «100% Життя» за підтримки Центру контролю та профілактики захворювань США в рамках Надзвичайного плану президента США подолання ВІЛ/СНІДу (PEPFAR). Проект має на меті розвиток інноваційних моделей та підходів виявлення пацієнтів з ВІЛ та модернізацію системи МІС ВІЛ.

 

 

  • 2370
  • 0
Поділитись