До всіх новин

Інформація до Загальних зборів

Шановні учасники Організації!

На виконання листа-запиту від Міністерства охорони здоров’я України  №26-04/4176/2-22 від 11.02.2022 року щодо ротації членів Національної ради – представників громадських об’єднань та благодійних організацій людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією/СНІДом (надалі – ЛЖВ), на підставі Протоколу № 06/2022 від 19  квітня 2022 року засідання Координаційної Ради Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (надалі – БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ», Організація) затверджено остаточний порядок денний Загальних зборів учасників Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», які відбудуться 05 – 06 травня 2022 року (далі – Загальні збори) та визначено персональний склад кандидатів, які допускаються до участі у виборах представників та їх альтернатів (заступників) від громадських об’єднань та благодійних організацій ЛЖВ до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (надалі – Національна рада), голосування по яким відбудеться на Загальних зборах, а саме:

 

 • Склад кандидатів для участі у виборах представників від громадських об’єднань та благодійних організацій ЛЖВ до складу Національної ради:

 

 1. Шерембей Дмитро Олегович
 2. Лазаревич Юрій Миколайович

 

 • Склад кандидатів для участі у виборах альтернатів (заступників) представників від громадських об’єднань та благодійних організацій ЛЖВ до складу Національної ради:

 

 1. Рачинська Валерія Вікторівна
 2. Нагорна Наталія Володимирівна

  

 

Дата та час проведення Загальних зборів: 05 – 06 травня 2022 року (з 10:00 години 05 травня 2022 року до 20:00 години 06 травня 2022 року).

 

Спосіб проведення Загальних зборів: дистанційно – шляхом участі учасників Організації у Загальних зборах та їх особистого голосування по питаннях порядку денного Загальних зборів за допомогою мобільного додатку «NGO management», в порядку передбаченому Статутом Організації.

 

Порядок денний Загальних зборів:

 

 1. Обрання представників від громадських об’єднань та благодійних організацій людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією/СНІДом до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
 2. Обрання альтернатів (заступників) представників від громадських об’єднань та благодійних організацій людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією/СНІДом до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
 3. Затвердження нової редакції Статуту Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в запропонованій редакції.
 4. Надання повноважень на підписання нової редакції Статуту Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Голові даних Загальних зборів та Секретарю даних Загальних зборів.
 5. Проведення державної реєстрації нової редакції Статуту Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в запропонованій редакції та визначення Голови Координаційної Ради Шерембея Дмитра Олеговича особою, уповноваженою на проведення всіх необхідних дій пов’язаних із державною реєстрацію нової редакції Статуту Організації.
 6. Внесення змін до відомостей про Організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (надалі – ЄДР) щодо зміни відомостей про засновників (учасників) Організації, а саме: в графі ЄДР «Перелік засновників (учасників) юридичної особи» виключити відомості про ДМИТРІЄВА СЕРГІЯ ЄВГЕНОВИЧА, ТКАЧУКА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА та ШЕРЕМБЕЯ ДМИТРА ОЛЕГОВИЧА та визначити наступні відомості: «УЧАСНИКИ ОРГАНІЗАЦІЇ».
 7. Визначення Голови Координаційної Ради Шерембея Дмитра Олеговича уповноваженою особою, якій доручити провести всі необхідні дії щодо внесення змін до відомостей про Організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме щодо зміни відомостей про засновників (учасників) Організації.

 

Керуючись п. 4.18 Статуту, рішенням Координаційної Ради (Протокол засідання № 06/2022 від 19  квітня 2022 року) було затверджено Шерембея Дмитра Олеговича Головою Загальних зборів  учасників Організації та затверджено Кульченко Олександра Миколайовича Секретарем вказаних Загальних зборів. 

 

Просимо всіх учасників Організації здійснити всі необхідні заходи для персональної реєстрації у мобільному додатку «NGO management».

 

Процедура реєстрації учасників у мобільному додатку «NGO management» передбачена        п.п. 4.27.2.-4.27.4. Статуту Організація.

 

По всім організаційним питання реєстрації учасників у мобільному додатку «NGO management» просимо звертатись до старшого фахівця Відділу з прав людини, гендеру та розвитку спільнот Губської Ангеліни, тел: 097 069 91 55, електронна пошта: a.gubskaya@network.org.ua

 

 • 1161
 • 0
Поділитись