До всіх новин

Відділення Мережі активно діляться досвідом по впровадженню соціальних послуг в регіонах

 

share_experience

Київське міське відділення БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» другий рік поспіль активно розширює свою діяльність та сферу впливу не лише в рамках столиці, а й області.

У 2015 році організація долучилася до участі у проекті «Забезпечення соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп», який реалізує БО «Світло надії» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Полтавські експерти надавали технічну підтримку київським колегам, ділилися механізмами впровадження успішних кейсів у сфері соціальних послуг на регіональному рівні.

Протягом 2015-2016 років представники Київського відділення активно працювали у напрямку розробки та затвердження цільової програми з протидії ВІЛ/СНІД. Це питання було особливо актуальним для Києва, оскільки у столиці не діяла програма, яка б забезпечувала заходи профілактики поширення ВІЛ-інфекції та СНІДу.

У співпраці із експертами проекту та іншими неурядовими організаціями Києва вдалося досягнути позитивних зрушень. Влада міста звернула увагу на проблему ВІЛ/СНІДу, як результат – стартувала активна розробка програми.

Представники Київського міського відділення БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» сприяли тому, що на період розробки програми у місті затвердили План окремих заходів щодо подолання епідемії ВІЛ/СНІДу у місті Києві на ІІ півріччя 2016 року. За цим документом, із місцевого бюджету виділяється 7,4 млн гривень на заходи з ВІЛ/СНІДу. Прийняття такого роду рішення є вагомим кроком для столиці та підтверджує серйозність намірів влади і громадськості до співпраці у подоланні означеної проблеми. Неурядові організації, і зокрема відділення ЛЖВ, які мають великий досвід та напрацювання у цій сфері, виступили на правах повноцінних партнерів місцевої влади.

Крім цього, Київське міське відділення БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за час участі у проекті «Забезпечення соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп» змогли реалізувати й інші позитивні практики. Зокрема, забезпечити стабільне надання якісних соціальних послуг на базі Київського міського центра профілактики та боротьби зі СНІДом шляхом включення до його штату 2 соціальних працівників, які довгий час успішно працювали у цій сфері на базі неурядових організацій. Таким чином державна установа отримала кваліфікованих працівників, що безперечно позитивно вплине на діяльність центру профілактики СНІДу.

Результати Київського міського відділення БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» позитивно вплинули на імідж організації та дали змогу зарекомендувати себе як надійного партнера держави. Експерти БО «Світло надії» і надалі продовжують надавати експертні консультації цій організації задля досягнення у подальшому ще більш вагомих результатів.

 

  • 1249
  • 0
Поділитись