До всіх новин

Мережа розповіла про систему ProZorro у Німеччині

 

Мережа розповіла про систему ProZorro у Німеччині

Мережа ЛЖВ разом з партнерами – Міністерством економічного розвитку та торгівлі, а також Transparency International Ukraine обговорили впровадження електронних закупівель ProZorro разом із колегами із ЄС під час міжнародної конференції «E-Government 2016: Digital Service Offers of Public Administartion in Practice», яка проходить 11-12 лютого у Німеччині.

Зокрема, Мережа ЛЖВ разом із Мінекономрозвитку та Transparency International Ukraine розповіли про особливості впровадження системи електронних державних закупівель ProZorro в Україні.

Також під час конференції представники України обговорюють питання електронного урядування та розвитку електронних інструментів державного управління, громадського моніторингу, відкритості інформації, вивчають  кращий світовий та європейському досвід.

«Такої ефективної та продуманої системи як ProZorro, поки що немає у жодній країні ЄС. У той же час, у сфері надання послуг населенню, Україні потрібно багато над чим працювати. Ми тільки на початку формування зручних електронних сервісів та відкритості інформації», – зазначив представник Мережі   ЛЖВ Олег Свєнтух, який бере участь у конференції.

 

  • 1416
  • 0
Поділитись