У DataCheck Ukraine запрацював модуль Human Rights

Інноваційна система фіксації та реагування на порушення прав уразливих до ВІЛ спільнот — мобільний додаток DataCheck Ukraine з модулем Human Rights розпочала свою роботу! У світі не існує аналогів даної системи. 

Завдяки DataCheck Ukraine буде проводитись не лише фіксація, а й реалізація практичних випадків правової підтримки, спрямованої на надання первинної та вторинної правової допомоги представникам спільнот. 

Основними перевагами системи є безпека збору, обробки та зберігання сенситивних даних (підтверджено сертифікатами КСЗІ), доступність сервісу 24/7, можливість звернення як самостійно так і через надавачів послуг, інтеграція у сервіси профілактики, програми лікування, догляду і підтримки. Але головне — реалізація принципу параюридичної допомоги: постраждала людина обирає вразливу групу та область, в якій проживає, система автоматично переадресовує даний кейс до параюриста відповідної спільноти та регіону. Параюрист приймає звернення та надає параюридичну допомогу, у разі, якщо дане питання потребує залучення юриста — параюрист співпрацює з ним. 

 

Координація надання параюридичної допомоги в Україні реалізована через Національний Параюридичний Хаб (ГО “Альянс. Глобал”). Параюридична мережа займається наданням оперативної фахової правової оцінки факту порушення прав, консультуванням з приводу наявних рішень для відновлення порушених прав та з приводу подальших дій, які можливі для їх відновлення. 

 

Закликаємо вас завантажити безкоштовно  додаток Android та iOS та фіксувати через систему всі випадки порушення прав представників уразливих до ВІЛ спільнот. 

  • 1331
  • 3
Поділитись