До всіх новин

Тренінг з профілактики професійного вигорання для соцпрацівників НГО

12 – 16 листопада 2018 року 18 соціальних працівників НГО взяли участь у тренінгу з профілактики професійного вигорання. Впродовж п’яти днів досвідчені психологи працювали з учасниками тренінгу над формуванням позитивного ставлення до власної діяльності, допомагали оволодіти техніками самоконтролю, самоорганізації та розвинути почуття віри у власні сили.

«Я була вражена небайдужістю та самовідданістю соціальних працівників, тому як вони близько до серця беруть проблеми своїх клієнтів. Вважаю було дуже доречно навчити учасників копінговим механізмам та розвинути вміння знімати психоемоційне напруження» — підкреслила Наталя Щербіна, тренер-психолог.

Тренінг відбувся в рамках проекту Глобального фонду «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я»

 

  • 1396
  • 0
Поділитись