До всіх новин

Травесті-діва Монро прожила тиждень в масці, щоб закликати до профілактики ВІЛ

Коли маски зняті, є PrEPапарат, який захищає від ВІЛ

 

Співачка і травесті-діва Монро розповіла, навіщо влаштувала соціальний експеримент і тиждень провела у дзеркальній масці. За словами артистки, метою було показати, що багато українців через свою орієнтацію і життєві уподобання змушені вести подвійне життя і приховувати себе справжніх. 

  

“Давайте разом зі мною знімемо свої маски, щоб більше ніколи не ховати себе вільних і відкритих. Я вдячна, що саме мені  БО “100% Життя” запропонували стати тією людиною, яка закликатиме до відкритості та безпеки. У сучасному світі ми можемо захистити себе від всіх небажаних наслідків швидкоплинної любові, навіть від ВІЛ існує PrEP, який робить вашу любов безпечною.” — каже Монро.  

Експеримент травесті-діви викликав великий резонанс в соцмережах. Безліч людей на сторінці Монро зізнавалися у своїх перевагах, свою орієнтацію і свої страхи. Свобода кожного = безпеку кожного. І кожен повинен про це думати. 

 “Ви не можете гарантувати собі, що чергова закоханість не закінчиться розбитим серцем, але ви можете подбати про свою безпеку! Як би не змінювалися ваші партнери і ким би вони не були, ви повинні знати, що доконтактная профілактика може захистити вас від ВІЛ.”- продовжує Монро.

 

 

PrEP (pre-exposure prophylaxis )  — Доконтактна профілактика ВІЛ (ДКП) – новітній метод запобігання інфікування ВІЛ. PrEP приймають люди, які не мають ВІЛ, і в той же час мають високий ризик інфікування. Про свій ризик можна дізнатись на сайті  https://prozdorovia.in.ua у розділі “Хочу обстежитись” 

PrEP знижує ризик передачі ВІЛ на 99% (за умови чіткого дотримання призначень лікаря та прийому таблеток відповідно до інструкції). 

PrEP є безкоштовним і видається за призначенням лікаря. В Україні PrEP доступний для всіх охочих, які мають показання для його прийому. 

 Дізнатись більше як працює  PrEP  і де отриматина можна на сайті https://prozdorovia.in.ua/prep/  

 

Співачка і травесті-діва Монро долучилась до інформаційно-просвітницької кампанії  БО “100% Життя”, яка інформує про переваги PrEP. Кампанія реалізується за підтримки проекту USAID HealthLink.  

  • 1421
  • 0
Поділитись