До всіх новин

Спільна позиція трьох основних реципієнтів Глобального фонду щодо нового раунду заявок

 

ok

Центр громадського здоров’я МОЗ України, БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», БФ «Альянс громадського здоров’я» відстоюють загальні принципи щодо гранту ГФ 2018-2020 років. Відповідний документ з узгодженою спільною позицією був підписаний всіма трьома сторонами сьогодні, 26 січня, під час зустрічі представників громадянського суспільства з делегацією Глобального фонду та Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Не залишає сумнівів, що вся заявка повинна бути максимально вбудована в реформу охорони здоров’я, що набирає обороти і підпорядкована меті зупинки епідемії ВІЛ/СНІДу і туберкульозу в Україні в найближчі три роки. Заявка повинна будуватися на принципах врахування думок всіх ключових груп, що беруть участь у відповіді на епідемію. При цьому держава до закінчення дії гранту має бути готова взяти на себе повний контроль над зупинкою епідемій ВІЛ і ТБ. Основними пріоритетами нової заявки є досягнення завдань стратегії «90-90-90-90», а також «End TB Strategy» і «Global Plan to End TB».

З текстом узгодженої спільної позиції щодо процесу підготовки та принципів побудови Запиту на продовження фінансування ГФ на 2018-2020 роки, можна ознайомитися нижче

 

  • 1303
  • 0
Поділитись