До всіх новин

Найбільша будівля Києва засяє червоним у Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Україна долучається до всесвітньої акції – «Хай засяє світ, вільний від туберкульозу» (“Light up the world for TB”)

24 березня у Всесвітній день боротьби з туберкульозом найбільшу будівлю української столиці – ТРЦ «Гулівер» буде підсвічено червоним кольором, на фасаді з’явиться заклик «Зупинимо туберкульоз». Таким чином Київ у цей день долучиться до Парижу, Ріо-де-Жанейро, Торонто, Женеви, Лондону, Барселони та інших міст по всьому світу, пов’язаних спільною метою – побороти туберкульоз назавжди.

 

Напередодні, 22 березня у червоний колір буде підсвічено будівлю Верховної Ради України.

Таким чином держава, громадськість, бізнес та пацієнтська спільнота демонструють серйозність намірів вирішити проблему туберкульозу в Україні.

Традиційно, кожен рік, 24 березня для привернення уваги до проблеми туберкульозу у червоний колір підсвічують знакові будівлі чи відомі пам’ятки, такі як Ніагарський водоспад, телевежа у Торонто чи фонтан у Женеві. У Києві 24 березня, у Всесвітній день боротьби з туберкульозом, червоним кольором засяє найвища будівля столиці – ТРЦ «Гулівер».

Нагадаємо, Україна залишається країною з високим тягарем туберкульозу, і входить у в число 27 країн світу з найвищим рівнем мультирезистентного туберкульозу.

Щорічна Всесвітня кампанія «Хай засяє світ, вільний від туберкульозу», ініційована міжнародним партнерством «Stop TB Partnership». В Києві акція 24 березня проходить з ініціативи Всеукраїнської Мережі ЛЖВ, за підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України, Альянсу громадського здоров’я і ТРЦ “Гулівер”.  

Глобальний заклик цього року «Шукаємо лідерів для звільнення світу від туберкульозу. Ви можете творити історію. Подолаємо ТБ»

  • 1632
  • 0
Поділитись