До всіх новин

Посол PEPFAR Дебора Беркс відзначила роль громадянського суспільства в Україні

Досвід України може бути успішно маштабовано в азіатських країнах, для яких Україна може стати ефективною рольовою моделлю. Про це заявила Посол PEPFAR Дебора Беркс на регіональній зустрічі в рамках щорічного планування роботи проектів PEPFAR COP/ROP 2019 в Йоганнесбурзі, яка завершилася сьогодні.

Під час презентації країнового плану України COP19 Посол Дебора Беркс відзначила успіхи країни в реалізації медреформи, а також ключову роль громадського суспільства в успішній реалізації пропонованих державою змін. За словами Посла цей досвід може бути успішно масштабований в азіатських країнах, для яких Україна може стати ефективною рольовою моделлю.

 

Україну на зустрічі представила потужна делегація в складі представників БО «100% ЖИТТЯ», Центру громадського здоров’я МОЗ, МБФ «Альянс громадського здоров’я»,  ГО «Альянс Глобал», а також країнові команди ЮСЕЙД і СDC.

 

“Я хочу сказати, що головним фактором нашого успіху стала безпрецедентна синергія зусиль пацієнтів і уряду. Нарешті ми навчилися слухати і чути один одного, і ми вже бачимо реальні результати цього діалогу, який рятує життя тисяч людей в усій Україні. Я також хочу подякувати глобальній команді PEPFAR за увагу до проблем країни і глибоке розуміння українського контексту”- говорить виконавчий директор БО “100% ЖИТТЯ” Анастасія Дєєва.

 

Ми пишаємося колегами і дякуємо їм за блискучу презентацію наших спільних досягнень. Вже найближчим часом очікуємо масштабування програм індексного тестування, інтенсифікації роботи з ключовими спільнотами та інших інновацій, про які розповімо вже зовсім скоро. Продовжуємо працювати разом для зупинки епідемії і надання якісного і сучасного ВІЛ сервісу для всіх.

  • 1595
  • 0
Поділитись