До всіх новин

Вітаємо нових переможців мотиваційної програми HealthLink

Підводимо щомісячні підсумки мотиваційної програми для медичних працівників, які задіяні у проекті HealthLink: прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні.

Станом на травень, вже 70 осіб отримали мотиваційні набори з 10 регіонів (Миколаївська, Запорізька, Одеська, Київська область та м. Київ, Чернігівська, Донецька, Дніпропетровська, Кіровоградська,Черкаська, Херсонська області).

Вже два лікаря Гук Юлія Олександрівна з міської лікарні №21 імені професора Попкової м. Дніпро та Силенко Наталія Анатоліївна з Чернігівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом отримали планшети за максимальну кількість нововиявлених клієнтів, що стали на Д-облік. Наші вітання переможцям!

 

У квітні до переможців програми мотивації приєдналися нові супергерої:

1.Руденко Наталія Василівна, лікар Запорізької Мл №8
2. Шевченко Ірина Юріївна, лікар Прилуцької ЦРЛ
3.Вакалюк Олена Миколаївна, лікар Київської обласної клінічної лікарні
4. Решетник Віктор Анатолійович, лікар Баштанської ЦРЛ Миколаївської області
5. Ніколаєва Ганна Петрівна, лікар Інфекційної лікарні Ізмаїльського району Одеської області
6. Кондрашова Кристина Альбертівна, лікар Новогродівського ЦМЛ Донецької області
7. Сергієнко Ольга Василівна, лікар Авдіївської ЦМЛ Донецької області
8. Щербак Наталя Юріївна, лікар Краматорського ЦПМСД№1 Донецької області
9. Козирєва Тетяна Іванівна, лікар КДЦ Дніпровського району м. Київ
10. Кругленко Геннадій Леонідович, лікар Криворізького міського центру профілактики та боротьби зі СНІдом Дніпропетровської області
11. Гевеля Валентина Миколаївна, лікар Дніпровської міської поліклініки №4
12. Алексенко Вікторія Валеріївна, лікар ДЦПМСД №9 м. Дніпро
13. Іващенко Тетяна Анатоліївна, лікар Дніпропетровського військового госпіталю
14. Кравченко Руслана Василівна, лікар ЦРЛ Києво-Святошинського району
15. Крівіч Юлія Олександрівна, лікар Олешківської ЦРЛ Херсонської області
16. Величенко Людмила Борисівна, лікар Другої Черкаської міської лікарні

 

Також, лікарі що вже мають подарунки, успішно йдуть до перемоги та досягнення максимальних показників:

 1. Хименко Валентина Анатоліївна, медична сестра Баштанської ЦРЛ, отримала мотиваційний набір №4 (тонометр та фонендоскоп)
 2. Цабак Микола Миколайович, лікар Криворізького міського центру профілактики та боротьби зі СНІдом Дніпропетровської області, отримав мотиваційний набір №4 (тонометр та фонендоскоп)
 3. Корінчук лариса Дмитрівна, лікар Васильківської ЦРЛ, отримала мотиваційний набір №3 (брендована флешка та портативний зарядний пристрій)
  4. Новик Світлана Сергіївна, лікар Чернігівської міської лікарні, отримала мотиваційний набір №3 (брендована флешка та портативний зарядний пристрій)
 4. Магденко Валентина Дмитрівна, лікар Броварської ЦРЛ, отримала мотиваційний набір №2 (брендована термокружка та брендований рушник)
  6. Лобаченко Сніжана Миколаївна, лікар Дніпропетровського обласного наркологічного диспансера, отримала мотиваційний набір №2 (брендована термокружка та брендований рушник)
 5. Кулікова Марина Вікторівна, лікар ЦПМСД №3 м. Маріуполь Донецької області, отримала мотиваційний набір №2 (брендована термокружка та брендований рушник)
 6. Вереня Тетяна Вікторівна, медична сестра Чернігівської міської лікарні №1, отримала мотиваційний набір №2 (брендована термокружка та брендований рушник)

 

Програма розроблена «100% життя» – Мережа ЛЖВ і Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health і стартувала з жовтня 2018 року.

 

Результати верифікувалися шляхом перевірки взяття ВІЛ-позитивних пацієнтів під медичний нагляд.

 

Географія програми мотивації: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ

У програмі можуть прийняти участь всі медичні працівники ЛПУ (в т.ч. парамедики), що працюють в проекті з МБФ «Альянс громадського здоров’я» та БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (БО «100% Життя»).

HealthLink – це п’ятирічний проект, який реалізовується протягом 2017-2022 років в тих регіонах України, які мають високі показники поширення ВІЛ-інфекції – це Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ.

Проект HealthLink дає можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікування. HealthLink впроваджується БО «100% Життя» (Всеукраїнська мережа ЛЖВ) та Альянсом громадського здоров’я за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 

 • 2218
 • 0
Поділитись