До всіх новин

Новий виконавчий директор Мережі ЛЖВ

 

Анастасія Дєєва стала переможцем конкурсу на посаду виконавчого директора Мережі ЛЖВ.

Рішення конкурсної комісії 6 березня затвердила Координаційна рада Мережі ЛЖВ – керуючий орган організації.

Конкурс на позицію директора найбільшої пацієнтської організації зібрав 52 заявки. Для співбесіди було запрошено 5 кандидатів. Відбір проводила конкурсна комісія, до якої увійшли представники Наглядової ради, Координаційної ради та ради директорів Всеукраїнської мережі ЛЖВ, а також запрошені представники офісу UNAIDS в Україні та Національної ради з питання протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

«Фантастичні кандидати, кожен з яких вже сьогодні може посилити Мережу! Те що нам потрібно вибрати всього 1 людину дуже ускладнювало завдання комісії. В результаті дуже щільної конкуренції найвищий бал набрала Анастасія Дєєва. Ми раді вітати в нашій команді амбітного, талановитого і цілеспрямованого лідера”, – підкреслив Дмитро Шерембей, голова Мережі ЛЖВ.

Так само він відзначив найближчі цілі організації:

  • Нова політика в сфері фінансування охорони здоров’я
  • Нова політика фінансування НПО державою і донорами.
  • Зупинити епідемії ВІЛ, Туберкульозу і Гепатиту С.
  • Задати новий стандарт якості роботи НПО, стати міжнародною організацією і досягти фінансової незалежності.

“Не знаю, вітати Анастасію або побажати набратися терпіння і мужності для таких масштабних завдань. Але я дуже радий, що вона стала частиною нашої великої команди!», – підкреслив Шерембей.

Довідка

Анастасія Дєєва має п’ятирічний досвід роботи в управлінні, проектному менеджменті і GR. З червня 2016 року Анастасія займала посаду проектного радника з питань реформування правоохоронних органів в Україні, а з листопада 2016 по грудень 2017 була заступником Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції.

Анастасія Дєєва координувала процес виконання зобов’язань МВС в сфері європейської інтеграції, займалася залученням інвестицій для реформування системи правоохоронних органів. Разом з проектним офісом нею була розроблено і імплементовано комплексну гендерну стратегію в МВС, розпочато реформу децентралізації пожежної охорони.

З початку реформи правоохоронних органів, за три роки, рівень довіри населення до правоохоронних органів виріс з 5% до 53%.

Анастасія Дєєва має ступінь магістра політології, Київський університет імені Тараса Шевченка, дипломи Києво-Могилянської бізнес школи і Clingendael Institute (Гаага, Нідерланди) в сфері менеджменту.

 

  • 1822
  • 0
Поділитись