До всіх новин

Медична реформа і спільноти

Хто такий сімейний лікар? З чого складається його завдання і які права мають пацієнти? Чому лікарі будуть цінувати пацієнтів і зовсім по-іншому дивитися на них, чому лікарі будуть зацікавлені в якості послуг, що надають? Чому саме пацієнти відповідають за своє здоров’я, а роль лікаря — це скоріше, менеджмент здоров’я?

Усі ці питання розглядалися на тренінгу «Підвищення інформованості спільноти секс-працівників в питаннях медичної реформи», який проходив 30 вересня — 1 жовтня 2018 року в Києві.

Крім того, учасники тренінгу дізналися, як записатися до сімейного лікаря, навіщо це потрібно зробити якомога швидше, як медична система перейде від паперових карток до електронного документообігу, які ще зусилля повинні докласти представники спільноти, щоб їх інтереси враховувалися і привели до системних змін.

Тренінг був організований в рамках проекту «Зменшення тягаря туберкульозу і ВІЛ-інфекції завдяки створенню загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції та створення стійких і життєздатних систем охорони здоров’я» при фінансуванні Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією».

  • 1679
  • 0
Поділитись