До всіх новин

Медичний центр «100% життя» відвідав сер Елтон Джон

29 травня 2018 року всесвітньо відомий виконавець, громадський діяч і засновник благодійного фонду, сер Елтон Джон відвідав медичний центр «100% життя» у Києві.

Сер Елтон Джон приїхав в Україну на запрошення Фонду Олени Пінчук. В рамках його візиту однією з активностей стало відвідування медичного центру «100% життя», який у травні відкрила Мережа ЛЖВ.

Сер Елтон Джон є засновником благодійним фонду The Elton John AIDS Foundation і відомим борцем з ВІЛ/СНІДом, протягом багатьох років, співак приїздить в Україну з благодійною діяльністю. Медичний центр «100% життя» він назвав неймовірним успіхом громадського руху, а Мережу ЛЖВ найбільш екстраординарною організацією.

Під час спілкування з гостями медичного центру, серед яких була в.о. міністра охорони здоров’я України д-р Уляна Супрун, сер Елтон Джон був вражений організацією простору, світлою та сучасною атмосферою відкритості, яка наповнює центр. Він відзначив, що це зовсім не схоже на лікарні, які доводилось бачити колись.

На стіні центру сер Елтон Джон залишив посилання 100% любові для всіх майбутніх відвідувачів.

«Ви для нас є символом абсолютної, 100% толерантності, – зазначив Дмитро Шерембей, голова Мережі, під час екскурсії центром. — Толерантність, конфіденційність, сучасність, ефективність, безпека – пріоритети в роботі мед центру»

Поява такого центру стала можлива завдяки повномасштабній медичній реформі, яка триває в Україні. Мережа є партнером держави та активно співпрацює з Центром громадського здоров’я МОЗ України.

Д-р Уляна Супрун відзначила сучасніть та високі стандарти медичного центру. Вона підкреслила, що відкриття такого центру — це підтримка трансформації системи охорони здоров’я.

«Це заклад, який є інклюзивним та відкритим простором, який має на меті стати прикладом моделі, коли в центрі уваги є пацієнт. І це також приклад результату, який дає сильний громадянський рух в країні та відкрита до співпраці та змін держава», – говорить д-р Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України

Медичний центр «100% життя» є частиною електронної медичної системи eHealth. Тут можна укласти декларацію із сімейним лікарем.

Центр надає послуги як пацієнтам загального потоку, так і представникам спільноти людей, які живуть з ВІЛ, та представникам груп ризику. Медичний центр у Києві передбачає наявність лікарів: Сімейної практики; Інфекціоніста; Гінеколога; Уролога; Проктолога; Дерматовенеролога; Нарколога; Психіатра; Нервопатолога. Також центр надає пацієнтам можливість тимчасового перебування та можливість здати різні категорії аналізів.

Графік роботи центру пн – нд з 8:00 до 20:00  (вул. Межигірська 87А). Записатись до лікаря можна за телефоном 044 334 74 50

Детальніше про центр http://network.org.ua/2018/05/18/v-kyyevi-vidkryly-pershyj-neprybutkovyj-medychnyj-tsentr-100-zhyttya/

Що пише про центр МОЗ України http://moz.gov.ua/article/news/nova-model-nadannja-dopomogi-ljudjam-iz-vil-u-kievi-vidkrili-medichnij-centr-%C2%AB100-zhittja%C2%BB 

Нагадаємо, напередодні, 28 травня Фонд Олени Пінчук за партнерської підтримки Арт-заводу Платформа, Кураж Базару, Всеукраїнської Мережі ЛЖВ та радіо ХIТ FM провів інформаційну благодійну акцію «День з Елтоном Джоном», метою якої є профілактика і залучення українців до боротьби зі СНІДом в Україні.

1 000 відвідувачів пройшли експрес-тест на ВІЛ, в рамках активностей, які проводила Мережа на Кураж Базарі та «Дні з Елтоном Джоном» протягом 26 – 28 травня.

Детальніше http://network.org.ua/ru/2018/05/29/den-z-eltonom-dzhonom-na-kurazhi/ 

  • 3946
  • 3
Поділитись