До всіх новин

Експерти з ВІЛ із Молдови вивчили досвід Мережі

 

Група з 16 експертів у сфері ВІЛ з Молдови на протязі 3-х днів вивчала досвід України та Всеукраїнської мережі ЛЖВ. До складу групи з Молдови увійшли керівник департаменту соціального захисту Міністерства праці, соціальної політики та сім’ї, координатор Національної програми з ВІЛ, керівники регіональних соціальних центрів для людей, що живуть з ВІЛ / СНІД та керівники громадських організацій, які працюють з ЛЖВ та уразливими до ВІЛ групами .

Мережа організувала зустрічі з представниками Міністерства охорони здоров’я і Міністерства соціальної політики України. Була презентована електронна система державних закупівель ProZorro. Експерти ознайомилися з інноваційними технологіями E-Health і Медичної інформаційною системою “ВІЛ-інфекція в Україні”.

Крім цього, гості відвідали клініку “100% Життя” і “Соціальний центр для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах” в Полтаві. Вивчили досвід Мережі по взаємодії з пенітенціарною службою України.

«Досвід Мережі дуже затребуваний в регіоні ВЕЦА (Східна Європа та Центральна Азія). Наш досвід і напрацювання допоможуть сусіднім країнам прискорити подолання епідемії ВІЛ. Ми вдячні молдавським колегам за інтерес до України і нашої організації. Упевнений, що ми зможемо повноцінно співпрацювати і надалі», — підкреслив Дмитро Шерембей, голова Координаційної ради Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

 

 

 

  • 1608
  • 0
Поділитись