До всіх новин

БО «ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЛЖВ» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ПРО ГРАНТУВАННЯ ЗА ТЕХНІЧНИМ ЗАВДАННЯМ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ІНСТИТУТ АНАЛІТИКИ ТА АДВОКАЦІЇ» НА ВИКОНАННЯ СКЛАДОВОЇ ЧАСТИНИ ПРОЕКТУ «SUSTAINABLE COMMUNITY-BASED SOLUTIONS IN HIV CARE» ЗА ПІДТРИМКИ ФРАНЦУЗЬКОЇ МІЖНАРОДНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ІНІЦІАТИВИ 5% (EXPERTISE FRANCE 5% INITIATIVE

[:ua]

БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує конкурс про грантування за технічним завданням для громадської організації «Інститут аналітики та адвокації» на виконання складової частини проекту «Sustainable community-based solutions in HIV care» за підтримки Французької міжнародної експертизи Ініціативи 5% (Expertise France 5% Initiative).

Для участі в конкурсі необхідно надати наступні документи, зазначені в тексті оголошення:

  • Проектна заявка
  • Робочий план-бюджет
  • Індикатори проекту

Мета проекту «Sustainable community-based solutions in HIV care», за підтримки Французької міжнародної експертизи Ініціативи 5% (Expertise France 5% Initiative) – розвиток та апробування інноваційного підходу до забезпечення послуг людей, які живуть з ВІЛ, шляхом активного залучення неурядових організацій до надання послуг.

Завдання проекту для організації-виконавця:

Розширення доступу до лікування українців шляхом проведення систематичного громадського контролю за процесом публічних закупівель ліків та товарів медичного призначення в сфері ВІЛ/СНІД, туберкульозу та гепатиту С на місцевому рівні.

Проект буде фінансуватися з 01.11.2017 по 01.11.2018.

Кінцевий термін прийому проектних заявок – 13 жовтня 2017.

Реєстрація проектних заявок завершується о 12:00.

Подача заявок здійснюється в on-line режимі. Для того, щоб подати заявку в режимі он-лайн, Вам необхідно надіслати листа на адресу applicants@gmail.com для отримання прав доступу на сайт подачі заявок, у відповідь на який Ви отримаєте Ваш персональний логін, пароль та посилання на сайт.

1_Annex_Project Application Form_5% Initiative_IAA

2_Annex_Dodatok_Robochyy-plan-budget_5% Initiative_IAA

3_Annex_Indicators_5% Initiative_IAA 3_

Annex_Indicators_5% Initiative_IAA

5% Initiative_Technical-Assignment_IAA_fin

[:]

  • 963
  • 0
Поділитись