До всіх новин

Консультативний статус БО “100% Життя” при Економічній та Соціальній Раді ООН (ECOSOC)

Неймовірна новина — ми зможемо впливати на прийняття рішень на міжнародному рівні!

 

Комітет з неурядових організацій 31 серпня рекомендував 74 організаціям, зокрема Всеукраїнській мережі людей, які живуть з ВІЛ, надати спеціальний консультативний статус при Економічній та Соціальній Раді ООН (ECOSOC).

 

Щороку Комітет з 19 членів розглядає заяви про надання консультативного статусу та прохання про перекласифікацію, подані неурядовими організаціями (НУО). Після того як заявка буде розглянута та схвалена Комітетом, вона вважається рекомендованою для надання консультативного статусу.

 

Організації, яким надано загальний та спеціальний статус, можуть відвідувати засідання Ради та виступати з заявами, а організації із загальним статусом також можуть виступати під час засідань та пропонувати питання порядку денного.

 

Вперше неурядові організації взяли участь у офіційних обговореннях Економічної та Соціальної Ради  ООН у 1945 році, коли 41 громадська організація отримала консультативний статус від ради. До 1992 року більш ніж 700 НУО отримали консультативний статус, і з того часу їх кількість постійно зростає.

 

Читати протокол Комітету з неурядових організацій.

  • 1371
  • 0
Поділитись