До всіх новин

БО «100% Життя» добилася зниження ціни в два рази на ралтегравір

15 березня 2019 року БО «100% Життя» отримала від компанії Merck лист про зниження ціни на препарат до рівня 2,75 долара США за таблетку (поточна ціна вище 5,5 долара США за таблетку). Таким чином, ціна в Україні на препарат ралтегравір буде найнижчою в регіоні Східної Європи і Центральної Азії.

Таке зниження стало можливим завдяки тривалим переговорам між БО «100% Життя» і компанією Merck, які почалися в 2016 році. В рамках цих переговорів ми наголошували, що нинішня ціна в районі 5,5 — 6 доларів за таблетку є завищеною і не сприяє повноцінному доступу пацієнтів в Україні до даного препарату.

«Ми раді тому факту, що наші переговори закінчилися успішно та вітаємо це рішення компанії Merck, так як вважаємо, що кожна соціально відповідальна фармацевтична компанія має вести цінову політику, спрямовану на охоплення якомога більшої кількості пацієнтів необхідним лікуванням. Закликаємо інші компанії-виробники брендових препаратів знизити ціни на антиретровірусні препарати в Україні» —заявив директор з політики та адвокації БО «100% Життя» Сергій Дмитрієв.

Для довідки: ралтегравір — рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров’я інноваційний антиретровірусний препарат з класу інгібіторів інтегрази, був прекваліфікований US FDA в 2007 році і з тих пір є одним з найбільш ефективних препаратів для лікування ВІЛ.

  • 1710
  • 0
Поділитись