До всіх новин

«100 % життя» отримала подяку від Управління Цивільно-Військового Співробітництва

Вже втретє співробітники БО «100 % життя» разом з представниками військових частин різних видів та родів військ Збройних Сил та Національної Гвардії України беруть участь у навчальному курсі цивільно-військового співробітництва.

Впродовж двох тижнів з 22 жовтня по 3 листопада 2018 з учасниками курсу працювали представники Центру багатонаціональної групи з цивільно-військового співробітництва Італійської Республіки, інструктори та викладачі Національного університету оборони України, представники міжнародних гуманітарних та громадських організацій.

В рамках цього навчального курсу були проведені лекції з особливостей інформаційної роботи з питань профілактики запобігання інфекційних хвороб — ВІЛ, вірусного гепатиту С, туберкульозу та впровадження здорового життя для уразливих груп населення, які мешкають у зоні проведення операції Об’єднаних Сил. «Профілактика інфекційних хвороб у зоні конфлікту — це запобігання гуманітарної катастрофи, — підкреслила Ірина Агєєва, директор програм та проектів БО «100 % життя», яка приймала участь у тренінгу. — Приємно, що наша експертиза в боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу  та туберкульозу затребована у військових, які розуміють усю важливість таких програм». 

Після закінчення цього курсу усі військовослужбовці залучатимуться до безпосереднього виконання обов’язків у складі груп ЦВС в зоні збройного конфлікту.

За надану підтримку БО «100 % життя» та Центр Громадського Здоров’я МОЗ України отримали подяку від Управління Цивільно-Військового Співробітництва та Навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.

  • 1386
  • 0
Поділитись