До всіх новин

«100 відсотків життя» впроваджує електронний документообіг в системі охорони здоров’я

6-10 серпня 2018 року в Києві відбулася робоча зустріч представників національних стейкхолдерів — аналітичного відділу БО «100 відсотків життя», представників Центру Громадського Здоров’я МОЗ України, фахівців з регіонів, представників CDC та експерта Каліфорнійського університету (The University of California, San Francisco, UCSF).

«У рамках заходу були як візити на місця — в Київський міський центр профілактики та боротьби зі СНІДом, на сайт АРТ Біла Церква, в Ірпінську міську поліклініку, так й обговорення поточних завдань вузьким колом фахівців, пілотування розробленого інструменту, рішення щодо подальших кроків, — підкреслює Оксана Киричок, керівник аналітичного відділу. — На зустрічі обговорювалася реалізація активностей, спрямованих на оцінку якості даних в єдиній електронній системі епідеміологічного та клінічного моніторингу поширеності ВІЛ-інфекції (ВІЛ МІС). Підтвердження того, що дані, які вносяться в МІС ВІЛ якісні, є першим та дуже важливим кроком кроком до переходу на електронний документообіг та звітність в медзакладах, які надають допомогу пацієнтам з ВІЛ».

Зараз в Україні активно впроваджується електронна система eHealth, прообразом якої був розроблений БО «100 відсотків життя» МІС ВІЛ. Учасники зустрічі розробляли інструменти та алгоритми проведення оцінки якості даних в МІС ВІЛ, що в подальшому дозволить повністю перейти на електронний документообіг в системі охорони здоров’я України.

  • 1510
  • 0
Поділитись