До всіх новин

Зустріч з Глобальним Фондом по Плану Перехода

27 лютого 2019 року під час візиту Глобального фонду в Україні відбулася зустріч Центру громадського здоров’я, БО «100% життя» і Альянсу Громадського Здоров’я, де обговорювалися стратегічні питання щодо реалізації Плану Перехода. Членам делегації Глобального Фонду були представлені напрацювання робочої групи при ЦГЗ, в яку входять експерти БО «100% життя».

«Ми розуміємо, що нові плани ставлять перед нами нові виклики, — підкреслив експерт БО «100% життя» Максим Демченко. — Реалізувати План Перехода — колосальне завдання, яку непросто здійснити технічно. Ми готові проявити лідерство і максимально допомогти на всіх етапах його реалізації — нашим досвідом, експертизою, навчанням, розвитком спільнот. Досвід, який ми накопичили в цій сфері — безцінний. Зрозуміло, реалізація Плану Перехода пов’язана з ризиками, але ми до них готові і докладемо всіх зусиль, щоб звести їх до мінімуму».

Представники ГФ високо оцінили експертизу і пропозиції Робочої групи і схвалили основні кроки на шляху реалізації Плану Перехода.

Нагадуємо, План Перехода — комплекс заходів, спрямованих на перехід фінансування програм з протидії небезпечним захворюванням на повністю державні джерела. «Зараз склалася така унікальна ситуація, коли Україна може перестати користуватися донорським фінансуванням. Другого такого шансу може більше не бути і в наших силах його використовувати на користь всіх зацікавлених сторін», — сказав глава БО «100% життя»Дмитро Шерембей.

  • 1461
  • 0
Поділитись