До всіх новин

Японія допомагає українським лікарням в кризовий період

З початку повномасштабного вторгнення японська організація Peace Winds Japan активно допомагає українським лікарням в найбільш уражених війною регіонах України. За фінансування японської організації Peace Winds Japan, в українські лікарні вже другий рік постачаються ліки широкої форми вжитку різних груп та форм серед яких препарати для лікування серцево-судинних, неврологічних, хірургічних, шлунково-кишкових, інфекційних та інших захворювань. Закуповує та розвозить препарати БО “100% Життя”. 

 

“Зараз ми завершили постачання ліків для 5 лікарень півдня України, які знаходяться в зоні ураження внаслідок підриву росією дамби Каховського водосховища. Це запас ліків, який необхідний у випадку спалахів кишкових інфекцій, які можуть виникати через забруднення території внаслідок катастрофи. Ми вдячні японським партнерам, які протягом вже більш ніж півтора року як триває повномасштабна війна, гнучко реагують на потреби лікарень на містах”, — говорить Дмитро Шеребей, голова БО “100% Життя”. 

 

Загалом з початку повномасштабного вторгнення за підтримки Японії БО «100% Життя» доставили ліки у 57 медичних закладів в найбільш постраждалих регіонах, на суму  близько 1,5 млн доларів.   


Постачання ліків відбувається в рамках Меморандуму про співпрацю  між “100% Життя” із неурядовою організацією Peace Winds Japan за фінансування Japan Platform. 

 

Неурядова організація Peace Winds Japan займається підтримкою людей, які перебувають у скрутному становищі у зоні бойових дій. Організація працює у більш ніж тридцяти регіонах світу, які стикнулись із воєнними діями і збройними конфліктами. PW бере участь у наданні екстреної гуманітарної допомоги, реконструкції та розвитку по всьому світу. 

 

  • 418
  • 0
Поділитись