До всіх новин

Візит ГФ в офіс Всеукраїнської Мережі ЛЖВ

 

8 серпня 2017 в офісі Всеукраїнської Мережі ЛЖВ пройшла зустріч з командою інспекторів Глобального фонду (ГФ) на чолі з Генеральним інспектором Мухамедом Діанe. “Ми інспектуємо країни з метою імплементації нових проектів по боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу та туберкульозу. Зараз настала черга України, і ми впевнені, що ми зможемо допомогти організаціям на місцях покращити їх діяльність”, — підкреслив Незар Аль-Хада, провідний аудитор інспекції.

Інспектори ознайомились з досвідом роботи і процедурами Мережі. Крім цього обговорили проекти в сфері охорони здоров’я України, спрямовані на боротьбу з епідемією ВІЛ; основні питання, з якими стикається організація під час реалізації програм ГФ; ефективність координації громадянського суспільства, уряду і партнерів з розвитку, а також що ГФ може змінити в управлінні грантами в Україні.

“Ми познайомили Генерального інспектора ГФ з нашими досягненнями в боротьбі проти епідемії і планами найбільшої пацієнтської організації на найближчі 3 роки. Ми відкриті, прозорі та готові до ефективної співпраці з Глобальним фондом”— зазначив глава Координаційної Ради Мережі Дмитро Шерембей.

 

 

  • 1338
  • 0
Поділитись