До всіх новин

Два місяці боротьби. Працюємо на 200%

Вже більше двох місяців війни команда 100% Життя продовжує працювати на всіх фронтах, закуповувати та доставляти ліки на замовлення ДП Медичні закупівлі, залучати нові донорські кошти на допомогу українським пацієнтам та реалізовувати краудфандингову кампанію.

 

Відділення “100% Життя” продовжують працювати у всіх регіонах України, де це є можливим і надавати супровід пацієнтам з ВІЛ та представникам уразливих до ВІЛ груп. 

 

За два місяці залучено  більше 25 млн грн додаткових коштів. На ці кошти закуплені ліки та медичні вироби, портативні генератори, бензин, їжа, обладнано Рівненський медичний центр 100% Життя:

 

 • Понад 90 000 пацієнтів із ВІЛ забезпечено антиретровірусною терапією на шість місяців! У квітні команда 100% Життя  доставила 146 640 упаковок препарату TLD (Тенофовір + Ламівудін + Долутегравір) в усі регіони України. Поставка ліків здійснена за підтримки програми PEPFAR. 

 

 • 8 630 000 грн спрямовано на закупівлю товарів  для біженців та захісників України. Це їжа, будівельні матеріали та 108 000 упаковок різноманітних товарів.

 

 • 5 156 000 грн спрямовано на закупівлі для пацієнтів з іншими нозологіями.

 

 • 21 портативний генератор передано для територіальних громад Київщини, Харківщини та Черниговщини, які через бойові дії залишилися без світла і зв’язку. Допомога стала можлива за сприяння чеської організації  “People in need”, які надали фінансування у розмірі 207 430 грн.

 

 • Портативні генератори та бензин на 130 тис євро отримали регіональні відділення 100% Життя у Черкасах, Чернігові, Рівному, Харкові та територіальні громади Київської області – Рихта, Глібовка, Димер, Кам’янське, Катюжанка, Богдани, Биляла, Ритні та інші. Це стало можливим за сприяння European Union Anti-Corruption Initiative (EUACI), за підтримки the Danish Ministry of Foreign Affairs of Denmark (DMFA) 

 

 • 840 упаковок препарату Хуміра, вартістю понад 6,6 млн грн, 100% Життя отримала  в якості донації від компанії AbbVie. Це дозволило надати житєєвонеобхідне лікування більш ніж для 700  дітей та дорослих з імунозапальними захворюваннями. ця допомога була б неможлива без допомоги партнерів – Пацієнти України та ВГО “Радість руху” Українська асоціація батьків та дітей хворих на ювенільний ревматоїдний артрит, які о зв’язались буквально із кожним пацієнтом аби встановити потребу у препаратах.

 

 • На 1 млн грн 100% Життя закупила медикаментів для регіональних лікарень та служби крові за другий місяць війни

 

 • 286 454 грн було спрямовано на закупівлю одягу та обмундирування для учасників територіальної оборони

 

 • 56 000 грн направлено на закупівлю харчування, в тому числі для дітей із целіакією.

 

 

 • Понад 150 людей було евакуйовано з Бучі та Ірпеня.

 

 

 • Більше  60 чоловік скористалися послугами прихистку, в тому числі із Бучі, Маріуполя, Лисичанська, Ірпеня.На базі Рівненського та Львівського відділень працюють шелтери для тих, хто тікає від війни. Наразі “100% Життя”, залучаючи мережу своїх регіональних відділень, запустив маршрут допомоги людям у скрутних обставинах “Ланцюг життя”. 

 

 • На Венеціанському бієнале під час онлайн аукціону було продану імений жетон голови 100% Життя за 1000 євро. Кошти будуть використані на потреби українських пацієнтів.

 

“Наша організація називається 100 відсотків життя – це ніби критерій, фактор прагнення до максимуму. Але під час війни усвідомлюєш, що можеш впахувати і на всі 200 відсотків. А зранку знову вставати і впахувати далі. І в цьому нема героїзму. Це про мотивацію. Дуже чітку – нема причини, за якої ми зупинимось. Єдина причина зупинки – результат, якого прагнули. Скільки би не довелось пройти, скільки би не витратили часу і сил – це прийнятні жертви. Тому можемо і 200 відсотків!”, — Дмитро Шерембей, голова БО “100% Життя”

 

Читати про роботу 100% Життя в спецпроекті Новое Время

Допомогти нам допомагати https://network.org.ua/donate-ua/

 • 980
 • 0
Поділитись