До всіх новин

У Рівному визначили переможця з надання послуг паліативної допомоги

 

Конкурсна пропозиція щодо надання послуг паліативним хворим, що потребують догляду вдома та особам, що живуть з ВІЛ і потребують індивідуального представництва знайшла свого переможця – Рівненське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Про цей результат оголосили на засіданні постійно діючої конкурсної комісії з питань здійснення соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів. Відтак, протягом наступних 3 місяців Рівненське відділення ЛЖВ надаватиме ці послуги за рахунок обласного бюджету.

Проведенню такого конкурсу на обласному рівні передувала ґрунтовна робота, оскільки необхідно було розробити сам механізм проведення відбору, затвердити положення про конкурс. Також перепоною була відсутність досвіду у місцевих чиновників проведення такого роду процедур. У вирішенні цього питання допомогли експерти БО «Світло надії», які надали технічну підтримку, допомогли у розробці документів та продемонстрували полтавський досвід із цього питання.

Було організовано візит представників Департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА, Рівненського відділення мережі ЛЖВ до Полтави, під час якого відбулися зустрічі не тільки з експертами «Світла надії», а й з начальником управління соціального розвитку виконкому Полтавської міської ради Наталією Бондаренко та керівником Сумської громадської організації «Клуб «Шанс» Олексієм Загребельним, які поділилися досвідом впровадження механізму соціального замовлення. Рівненська делегація змогла отримати бачення цього процесу і зі сторони неурядових організацій, і зі сторони місцевої влади.

Перемога у конкурсі соціального замовлення стало важливим кроком для Рівненського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», це чергова змога ще раз показати себе як надійного партнера місцевої влади у вирішенні соціально важливих питань.

Нагадаємо, що минулого року у рамках діяльності у проекті «Забезпечення стійкості соціальних послуг для уразливих до ВІЛ груп» за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Рівненське відділення тісно співпрацювали із експертами БО «Світло надії» у напрямку адвокації. Результатом цього стало затвердження 21 грудня 2015 року Стратегії перехідного періоду від донорського до бюджетного фінансування заходів та програм з ВІЛ/СНІДу на 2015-2018 роки. Цей документ задекларував розуміння місцевою владою першочерговості вирішення питання боротьби з епідемією ВІЛ/СНІД та прагнення до результативних кроків у цьому напрямку. Неурядові організації регіону виступили як партнери у розробці цього документу.

 

  • 1293
  • 0
Поділитись