До всіх новин

Суд у справі про скасування патенту на Алувіа призначив експерта від AbbVie

Сьогодні, 8 лютого 2018 року відбулося чергове засідання суду у справі про скасування патенту на препарат АЛУВІА від компанії AbbVie. Судді — Сотников С.В., Верховець А.А., Остапенко О.М.

Під час попереднього засідання, 6 лютого 2018 року компанія AbbVie заявила заперечення проти хіміка, запропонованого Мережею, і запропонувала свого експерта в хімії-фармацевтиці. Це Сімура А.В., який є працівником ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України». Незважаючи на те, що Мережа запропонувала свого експерта, кандидата наук, викладача органічної хімії в інституті ім. Богомольця, суд прийняв рішення направити патент на експертизу до експерта, запропонованого компанією AbbVie.

“Ми з нетерпінням чекаємо результатів, і сподіваємося, що запропонований компанією AbbVie експерт проведе експертизу незалежно, – підкреслив голова Мережі ЛЖВ Дмитро Шерембей. — Тим більше, що ця справа має високе суспільно-важливе значення — йдеться про життя і здоров’я 125 тисяч українських пацієнтів. Але ми вперті, ми не зупинимося в нашій боротьбі за життя”.

За процедурами, результати експертизи будуть готові протягом 3-4 місяців.

 

 

  • 2361
  • 0
Поділитись