До всіх новин

Мережа оголошує конкурс проектів у сфері ВІЛ для Закарпатської області

 

Мережа та МБФ «Альянс громадського здоров’я» оголошують відкритий конкурс проектів з тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів, лікування, формування прихильності до лікування ВІЛ і медичних послуг у близького оточення ЛЖВ в Закарпатській області.

Ми запрошуємо до участі в конкурсі некомерційні державні та недержавні організації, у яких є досвід роботи у протидії епідемії ВІЛ / ПІД і туберкульозу, які володіють інформацією про сучасні методи і підходи до роботи з цими уразливими групами.

Пріоритет конкурсу — підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ / СНІД і туберкульозом у найбільш уразливих груп населення, розробку і впровадження ефективної відповіді на епідемію цих небезпечних захворювань. Очікуваний результат програми – збільшення активної диспансерної групи ЛЖВ та забезпечення доступу до АРТ-терапії, зниження ризикованої поведінки.

Конкурс проводиться в рамках єдиної консолідованої програми з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. в Україні, за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Основна мета програми – зниження рівня захворюваності та смертності від ВІЛ / СНІД та туберкульозу.

Крайній термін подачі концепцій проектів – 3 лютого 2017 року в 12.00.

Подробиці за посиланням

 

  • 1413
  • 0
Поділитись