До всіх новин

Стартував цикл зустрічей з підготовки заявки на фінансування до Глобального Фонду

 

Після засідання в Кабміні Нацради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ\СНІД 16 лютого 2017 року та зустрічі в Міністерстві охорони здоров’я були визначені подальші кроки по підготовці заявки.

23 лютого 2017 року в Мережі ЛЖВ відбулися дві зустрічі:

  • Мобілізація та підтримка спільнот, захист прав

  • Початок АРТ та ефективне лікування ВІЛ

Метою цих зустрічей стало визначення пріоритетів груп, лідерів з підготовки текстів, графік засідань.

«Нам дуже важливо, щоб кошти Глобального Фонду були спрямовані на розвиток сильних спільнот, — говорить Дмитро Шерембей, голова координаційної ради Мережі ЛЖВ. — Ми готові боротися за те, щоб значна частина проекту дала можливість спільноті змінити правове поле України. Тільки це дасть можливість знизити дискримінацію в довгостроковій перспективі і зробити якіснішим життя споживачів наркотиків, жінок комерційного сексу та чоловіків, які практикують секс з чоловіками».

На засіданні був обраний секретар підгрупи, визначений і погоджений графік зустрічей та основні напрямки роботи. Для тих учасників зустрічі, хто знаходиться в регіонах, передбачена можливість участі по скайпу. Щоб зафіксувати всі пропозиції, зараз розроблено стандартний протокол.

Друга зустріч була присвячена лікуванню. «Ми наполягаємо, щоб все активності заявки були орієнтовані на те, щоб зупинити епідемію, тільки в цьому випадку вони будуть включені до заявки та бюджету» — підкреслила Ірина Агєєва, директор програм та проектів Мережі ЛЖВ.

Нагадуємо, Україна має подати нову заявку на фінансування Програми по протидії епідемії ВІЛ/СНІДу і туберкульозу в 2018-2020 роках до 23 травня 2017 року.

 

  • 1406
  • 0
Поділитись