До всіх новин

Всеукраїнська мережа ЛЖВ та AHF Ukraine роздадуть понад 7 тис презервативів під час кінофестивалю

 

19-23 квітня в Києві пройде фестиваль короткометражних фільмів Kyiv International Short Film Festival, де Всеукраїнська мережа ЛЖВ та AHF Ukraine роздадуть відвідувачам 7,2 тисячі презервативів.

На фестивалі #KISFF відразу чотири програми присвячені табуйованим темам сексу, відносин і любові – від ретроспективи фільмів одного з найбільших ЛГБТ-кінофестивалів Frameline (Queer Classics: короткий метр 90-х) до сучасних робіт в програмах Midnight Sexy Shorts, Out & Proud і Let’s Talk about Sex. Саме ці програми стали приводом зайвий раз нагадати про крихкість життя, про взаємну довіру і необхідності безпечного сексу.

Крім цього, гостями фестивалю стануть понад 40 представників кіноіндустрії, серед яких організатори міжнародних фестивалів, представники кіношкіл, а також режисери, продюсери, актори.
«Сто відсотків життя починається зі стовідсотковою безпеки, – підкреслює глава БО” Всеукраїнська мережа ЛЖВ “Дмитро Шерембей. – Ми хочемо нагадати про це всім гостям кінофестивалю – не нехтувати простими заходами безпеки ».
“Сьогодні, коли ВІЛ-інфекція залишається глобальною проблемою, безпечний секс та доступність презервативів дуже актуальні. Це стосується кожного.” – зазначає Сергій Федоров, директор Представництва Фундації АнтиСНІД-США в Україні, AHF Ukraine.

Всеукраїнська мережа ЛЖВ – найбільша пацієнтська організація в Україні, яка створена і працює для ВІЛ-позитивних людей, а також пацієнтів з туберкульозом, гепатитами та представників ключових груп ризику. Разом з партнерами Мережа веде активну роботу, щоб зупинити в країні епідемії ВІЛ / СНІДу, гепатиту та туберкульозу.
Фундація AHF – AIDS Healthcare Foundation була створена в 1987 в Лос-Анджелесі, як невелике громадське об’єднання, а сьогодні в рамках реалізації комплексних медичних програм, AHF надає догляд, лікування та послуги для більш ніж 700 000 пацієнтів, що живуть з ВІЛ в 39 країнах Африки , Азії, Європи, Латинської і Північної Америки.

Тестування і лікування – це базові компоненти стратегії AHF в боротьбі з епідемією СНІДу в світовому масштабі.

 

  • 1564
  • 0
Поділитись