До всіх новин

Шановні учасники Організації!

На підставі Протоколу № 04/2022 від 21 березня 2022 року засідання Координаційної Ради Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (надалі – БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» або Організація), прийнято рішення про проведення 05 – 06 травня 2022 року Загальних зборів учасників Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі – Загальні збори), затверджено попередній порядок денний Загальних зборів.

Загальні збори учасників Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»:

Дата та час проведення Загальних зборів: 05 – 06 травня 2022 року (з 10:00 години 05 травня 2022 року до 20:00 години 06 травня 2022 року).

 

Спосіб проведення Загальних зборів: дистанційно – шляхом участі учасників Організації у Загальних зборах та їх особистого голосування по питаннях порядку денного Загальних зборів за допомогою мобільного додатку «NGO management», в порядку, передбаченому Статутом Організації.

 

Попередній Порядок денний Загальних зборів:

 

  1. Обрання представників від громадських об’єднань та благодійних організацій людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією/СНІДом до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
  2. Обрання альтернатів (заступників) представників від громадських об’єднань та благодійних організацій людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією/СНІДом до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
  3. Затвердження нової редакції Статуту Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в запропонованій редакції.
  4. Надання повноважень на підписання нової редакції Статуту Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Голові даних Загальних зборів та Секретарю даних Загальних зборів.
  5. Проведення державної реєстрації нової редакції Статуту Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в запропонованій редакції та визначення Голови Координаційної Ради Шерембея Дмитра Олеговича особою, уповноваженою на проведення всіх необхідних дій пов’язаних із державною реєстрацію нової редакції Статуту Організації.
  6. Внесення змін до відомостей про Організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (надалі – ЄДР) щодо зміни відомостей про засновників (учасників) Організації, а саме: в графі ЄДР «Перелік засновників (учасників) юридичної особи» виключити відомості про ДМИТРІЄВА СЕРГІЯ ЄВГЕНОВИЧА, ТКАЧУКА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА та ШЕРЕМБЕЯ ДМИТРА ОЛЕГОВИЧА та визначити наступні відомості: «УЧАСНИКИ ОРГАНІЗАЦІЇ».
  7. Визначення Голови Координаційної Ради Шерембея Дмитра Олеговича уповноваженою особою, якій доручити провести всі необхідні дії щодо внесення змін до відомостей про Організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме щодо зміни відомостей про засновників (учасників) Організації.

 

Відповідно до п. 4.9. Статуту Організації, кожен учасник має право внести питання до попереднього порядку денного Загальних зборів учасників, за умови направлення письмового повідомлення про це Координаційній Раді не пізніше ніж за 30 (тридцять) календарних днів до проведення Загальних зборів учасників.

 

Просимо всіх учасників Організації здійснити всі необхідні заходи для персональної реєстрації у мобільному додатку «NGO management».

 

Процедура реєстрації учасників у мобільному додатку «NGO management» передбачена        п.п. 4.27.2.-4.27.4. Статуту Організація.

 

По всім організаційним питання реєстрації учасників у мобільному додатку «NGO management» просимо звертатись до старшого фахівця Відділу з прав людини, гендеру та розвитку спільнот Губської Ангеліни, тел: 097 069 91 55, електронна пошта: a.gubskaya@network.org.ua

 

Оголошення відбору до НацРади

  • 1013
  • 1
Поділитись