До всіх новин

СБУ закрило справу стосовно БО «МЕРЕЖА»

Після ряду запитів, які Мережа направила до правоохоронних органів, ми отримали офіційні відповіді від СБУ та ГПУ, що 2 з 3-х кримінальних справ порушених стосовно посадових осіб БО «МЕРЕЖА» закриті.

Нагадуємо, мова йде про те, що весь минулий рік БО «МЕРЕЖА» перебувала під постійним і пильним оком правоохоронних органів — про обшуки, допити і вилучення документів ми неодноразово писали.

http://network.org.ua/ru/2017/10/11/natspolitsiya-vyluchaye-dokumenty-v-najbilshyh-patsiyentskyh-organizatsiyah-aktyvisty-zayavlyayut-pro-tysk-z-boku-vlady/

За результатами досудового розслідування Генеральною прокуратурою України від 14 листопада 2017 року було прийнято рішення про закриття однієї з кримінальних справ у зв’язку з відсутністю в діях співробітників БО «МЕРЕЖА» складу кримінального правопорушення.

http://network.org.ua/ru/2018/01/10/z-novym-rokom-prokuraturo-abo-yak-do-nas-yide-generalnyj-did-moroz/

Ще одну кримінальну справу, яка знаходилась у провадженні Головного слідчого управління СБУ, порушену нібито за фактом фінансування представниками БО «МЕРЕЖА» терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР» шляхом виведення грантових коштів Глобального фонду на тимчасово окуповану територію АР Крим, було закрито 29.12.2017, як і попереднє кримінальну справу, в зв’язку з відсутністю в діях представників БО «МЕРЕЖА» складу злочину.

«Кримінальні справи проти нас і все переслідування — це ознаки того, що ми наступили на хвіст великому дракону, — підкреслює Дмитро Шерембей, Голова Координаційної Ради БО «МЕРЕЖА». Але, незважаючи на всі підступи ворогів, нагадуємо: ми вперті, нас не зупинити!»

Залишається ще кримінальне провадження №12015100000000887, яка було порушена в 2015 році. Кримінальну справу порушено за фактом зловживання своїм службовим становищем службовими особами МОЗ України, ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України», МБФ «Альянс громадського здоров’я», БО «МЕРЕЖА». По ньому ми також написали запит до відповідних органів, та чекаємо офіційної відповіді.

 

  • 2303
  • 1
Поділитись