До всіх новин

Житомир

Історія розвитку

Благодійний Фонд "Нехай твоє серце б'ється" був заснований 16 грудня у 2008 р. Одним з головних напрямків діяльності Фонду було адвокатування дотримання прав ЛЖВ, проведення масових заходів та реалізація напрямків з догляду ЛЖВ та дітей, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДу, за підтримки ВБО Мережа ЛЖВ. У 2010 році розпачали діяльність з профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ серед СР, за підтримки Міжнародного Альянсу.
Поступово ми роширювали напрямки своє ї роботи, коло партнерів та теріторію діяльності. Вже у 2013 році ми охопили нашими послугами та ініціативами місто Житомир, Бердичів, Коростень.
На сьогодні Благодійний Фонд "Нехай твоє серце б'ється" - є однією з найпотужніших неурядових організацій в Житомирській області, яка має встановлену репутацію та успішний досвід роботи в профілактиці ВІЛ/СНІДУ та інших соціально небезпечних хвороб серед УГ, а також у соціальному супроводі ВІЛ-позитивних дорослих та дітей, адвокації, антикорупційних заходах. Нас знають та поважають представники влади на всіх рівнях Житомирської області, партнери та наші клієнти.

На сьогодні БФ "Нехай твоє серце б'ється" успішно працює в таких містах Житомирської області як: Житомир, Новоград-Волинський, Бердичів, Коростень. В кожному з цих міст маємо приміщення, які надані під діяльність Фонду на дружніх та пільгових умовах.Крім цього своєю діяльністю фонд охополює 22 районних центра Житомирської області.

За роки діяльності нам вдалося створити повноцінну організацію із сильними лідерами та ефективним управлінням, із установленою репутацією та доведеними результатами роботи та готовністю діяти.

У 2015 році нами було розроблено проект Стратегії Переходного періоду, що дозволить забезпечити сталість профілактичних послуг, які на сьогодні фінансуються за кошти ГФ. Проект стратегії було винесено на розгляд робочої групи та затверджено рішенням Житомирської обласної координаційної ради з протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу.

У результаті кропіткої роботи Нагорна Наталія – директор БФ «Нехай твоє серце б’ється» входить до складу місцевих та регіональних координаційних рад з протидії ВІЛ/СНІДу, і може безпосередньо впливати на процес демократичного реформування як на місцевому так і на регіональному рівні.

Проекти

1.Проект "100% життя" за підтримки БО "100 відсотків життя" реалізовується вже багато років поспіль та включає такі напрямки як: робота по забезпеченню результативним соціальним супроводом амбулаторного лікування хворих на чутливий туберкульоз; Робота із засудженими Житомирської області в рамках профілактики ВІЛ/СНІДу; забезпечення прихильності до медичних послуг ВІЛ-позитивних дорослих в установах виконання покарань Житомирської області; діагностика та лікування ВІЛ у статевих партнерів близького оточення ЛЖВ; 2.ми тісно співпрацюємо з МБФ "Відродження" та організовуємо інформаційно-просвітницькі та волонтерські заходи до Всесвітнього дня паліативної допомоги. Так у 2016 році завдяки проведенню обласноїакції "Подаруй шанс" було привернуто увагувлади та Житомирськоїобласті до проблеми відсутності паліативної допомоги. Вже у 2017 році в рамках проекту "Знімай рожеві окуляри" нами було створено волонтерський загін "Візити добра", з метою відвідування важкохворих пацієнтів та надання їм соціально-психологічної допомоги.
3.Проект "Майстерня казок" за підтримки БО "Львівська освітня фундація", у рамках якого організовано роботу денних християнсько-краєзнавчих таборів. Організовано християнський ляльковий театр для дітей-сиріт та дітей в сжо:
Організовано гуртки рукоділля з виготовлення м’яких іграшок для лялькового театру.
показ вистав лялькового християнського театру із дитячих поробок.
4.Щороку разом з Фондом «АНТИСНІД» - ми здійснюємо мрії дітей у рамках проекту "Mріїin UA" . Діти, як іпостраждали від епідемії ВІЛ\СНІДу отримують цінні подарунки на Новорічні свята.
5 За підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади проекту PTAP Agriteam Canada Consulting - у 2018 р. нами запроваджено механізм міжвідомчої взаємодії поліції держаавних структур та НУО у попередженні домашнього насилля та захисту дітей,які стали свідками насилля в м. Житомир. Загальна кількість працівників складає 185 чоловік. Наші консультаційні пункти: Консультаційний пункт на базі КУОбласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності ВІЛ/СНІД-інфекції та шкірно-венеричні захворювання м. Житомир вул. Покровська, 28; Консультаційний пункт при сайті видачі АРТ - м. Бердичів, вул. Сестер Сломницьких, 1 ЦМЛ; Консультаційний пункт при сайті видачі АРТ м. Коростень, вул. Грушевського 7 ЦМП; Консультаційний пункт в м. Новоград-Волинський, вул. Леваневского, 22. Головний офіс БФ "НТСБ" - м. Житомир, вул. Мала Бердичівська 25, каб. 105

Контакти
  • м. Житомир, вул. Мала Бердичівська 25, каб 105, 106.
  • тел.: 0937567933
  • е-mail: ntsb.bf@gmail.com

 

Сайт, сторінки в соц. мережах

https://www.facebook.com/MBFNTSB/  https://www.facebook.com/groups/957691771012183/ http.ntsb.at.ua

Партнери
  • КУ Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності ВІЛ/СНІД-інфекції та шкірно-венеричні захворювання Житомирської обласної ради
  • Житомирськй обласний протитуберкульозний диспансер
  • Тубдиспансер при ЦМЛ м. Бердичів
  • Тубдиспансер при ЦМП м. Коростень
  • Тубдиспансер при Новоград-Волинському міськрай ТМО
  • ВК № 4 м. Житомир
  • ВК № 71 м. Коростень
  • м. Бердичів - ВК № 73, ВЦ № 108
Напрямки діяльності
  •  Поведінкові інтервенції, які направлені на зміну ризикованої поведінки засуджених у виправних колоніях середнього та мінімального рівня безпеки
  • Консультування та тестування на ВІЛ за ініціативою медичного працівника у виправних колоніях
  • Забезпечення безперервності лікування ВІЛ-інфекції у осіб, які звільнились з місць позбавлення волі
  • Лікування та профілактика туберкульозу
  • Забезпечння ДОТ та психосоціального супроводу клієнтів з ТБ, ВІЛ/ТБ на амбулаторному етапі лікування
  • Лікування ВІЛ, догляд та підтримка ЛЖВ
  • Реалізація комплексних програм виявлення ВІЛ у статевих партнерів та представників інших уразливих до ВІЛ-груп
  • Комплексний супровід ЛЖВ з метою формування прихильності до АРТ
  • Залучення ЛВІН до медичних ВІЛ-сервісів та формування стійкої прихильності до лікування ВІЛ
  • 1468
  • 3
Поділитись