До всіх новин

Проект HealhLink готує лікарів-лідерів в регіонах

 

У квітні Мережа провела серію навчальних тренінгів для лікарів та соціальних працівників, щоб посилити потенціал партнерів проекту HealhLink в регіонах. Результатом стане впровадження ефективних підходів до консультування уразливих груп населення, мотивування їх до тестування на ВІЛ швидкими тестами та залученню до тестування статевих партнерів. Сформована когорта лідерів серед лікарів в регіонах, здатних надалі навчати працівників медичних установ з питань зниження стигми та дискримінації до ЛЖВ, як основного бар’єру в доступі до тестування та лікування.

В цілому вже 73 соціальних працівників і лікарів готові впроваджувати високі стандарти проекту HealthLink в 12 регіонах.

У березні для посилення потенціалу проектних команд в регіонах, щодо основних принципів реалізації проектних втручань, надання доказової бази для їх впливу, моніторингу та оцінки діяльності, була проведена серія тренінгів з грантменеджменту. У тренінгах взяли участь майже 60 представників регіональних НУО з 10 регіонів.

Проект HealthLink: “Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні”, прискорює процес подолання епідемії ВІЛ в Україні. Дає можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікування. Проект впроваджується Мережею в партнерстві з Альянсом громадського здоров’я за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

  • 1441
  • 0
Поділитись