До всіх новин

Позиція “100% ЖИТТЯ” щодо призначення першого заступника комітету з питань здоров’я нації, медичних послуг та медичного страхування

Антикорупційні та пацієнтські організації закликають партію «Слуга Народу» не погоджувати кандидатуру Валерія Дубіля на посаду першого заступника комітету з питань здоров’я нації, медичних послуг та медичного страхування.  

Кілька років помічником та довіреною особою нардепа Дубіля був Дмитро Підтуркін,  радник Раіси Богатирьовою по закупівлям.

Підтуркін входив у робочі групи, які розробляли документацію з лікарських засобів та номенклатур. Ці групи формували перелік ліків, що закуповували за кошти платників податків, в розкраданні яких і звинувачують Богатирьову.

За свідченнями СБУ, у 2012-2014 роках, коли вона була на посаді міністра, понад 1 мільярд гривень було вкрадено з бюджетних коштів на ліки. Корупційні схеми Богатирьової та її поплічників призвели до значного завищення цін на лікарські засоби і медичні вироби. За даними СБУ фармацевтичні дистрибютори постачали ліки на замовлення МОЗ за цінами завищеними на 20-40%.

Наполягаємо на тому, щоб керівництво комітету охорони здоров’я було позбавлено корупційного шлейфу та відверто лобістських зв`язків з махінаторами часів Януковича.

  • 1548
  • 0
Поділитись