До всіх новин

БО “100% Життя” одержала нагороду за видатні досягнення в сфері доступу до лікування

19-21 липня 2022 року в м. Стамбул, Туреччина був проведений другий Глобальний Саміт з Інтелектуальної Власності та Доступу до Лікування. В перший день саміту консультант з питань усунення бар’єрів по доступу до лікування БО “100% Життя” Анастасія Гоменюк була одним із панелістів в дискусії, яка відкривала захід. Анастасія поділилась з учасниками досягненнями мережі в сфері боротьби з патентними монополіями на лікарські засоби, а також розповіла як змінилась робота БО “100% Життя” у цьому напрямку після введення воєнного стану.
В заключний день саміту досягнення БО “100% Життя” були відмічені нагородою. Організатори конференції відмітили непреривну та ефективну роботу “100% Життя” по забезпеченню доступу до лікування як в мирний, так і воєнний час.
Окремо були відмічені успіхи організації в забезпеченні доступу до лікування шляхом застосування інструментів інтелектуальної власності.
Під час вручення нагороди по відеозв’язку до учасників саміту звернувся Голова координаційної ради Дмитро Шерембей який подякував за нагороду та зазначив про те, що життя і здоров’я є невід’ємним правами людини, які мають бути забезпечені кожному незалежно від будь-яких обставин. Нагороду від імені БО “100% Життя” прийняли юрисконсульт з питань інтелектуальної власності Микита Трофименко та консультант з питань усунення бар’єрів по доступу до лікування Анастасія Гоменюк.
  • 1082
  • 0
Поділитись